reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Dokładnie nie pamiętam, bo to było prawie 3 lata temu, ale generalnie to jest szkodliwe i więcej może przynieść szkód niż pożytku. Chodziło o te fale. Dodam też, że trochę to jest wkurzające, bo pika co chwile. Malutkie dzieci mają to do siebie, że mają te bezdechy. Groźne są jeśli trwają dłużej niż 10 sek, a nam się to darlo juz po 3 czy 5 i jako młoda, niedoświadczona mama wstawalam co chwile i ruszalam ja, żeby złapała właściwy oddech. Noce nieprzespane przez to...
 
reklama
Witam w poniedziałkowy, ponury, deszczowy poranek. Jaka pogoda taki i mój humor, jakis podły :/

Co do ruchów malej to ona na różnie czasem czuje ją dwa razy dziennie, czasem przez caly dzień po trochu. Ale nie są to jakies intensywne kopniaki, raczej wiercenie - calkiem przyjemne i uspokajające.

Wczoraj spedzilismy z M cały dzień u jego rodzicow. Jego mlodsza siostra (aktualnie 7 lat) ma takiego pluszaka z pozytywka i leżałysmy sobie razem a ona co jakiś czas nakręcała go u przykładala mi do brzusia :-D a niuni sie to chyba podobalo bo jak pozytywka grala to byla spokojna, a jak przestawalo i dłuższy czas cisza to sie wiercila.

Co do monitora oddechu to tez sie długo i namietnie nad nim zastanawialam i nadal zastanawiam, ale na chwile obecna postanowiłam, ze kupie go ew.po porodzie jak zobacze, ze faktycznie jest mi niezbędny.
 
Pogoda dzis faktycznie do niczego szaro,pada.
Siedzę i czekam na wizytę ciekawe co u mojej małej słychać. Lekarz mówił ze będzie dzis usg robił. Juz nie mogę się doczekać.
 
Hello.

Rany faktycznie jaka pogoda , szaro buro i wieje jak cholera.
Ja się od rana fatalnie czuje głowa mnie cmi , jak zwykle mnie juz podbija po śniadaniu i leżę i chhba spróbuję usnac , bo wczoraj mój mały pozwolił mi zasnąć po 2 tak się wiercil wiercipietek mały :) mam.nadzieje ze mu te pory nie zostaną poza brzuszkiem :p
 
Ewa90 moje dziewczyny zachowują sie odwrotnie do tego jak w ciąży tzn. starsza byla bardzo ruchliwym dzieckiem jak byla w brzuchu teraz jest spokojna dziewczyna, młodsza zaś w brzuchu byla leniwa i spokojna a teraz to maly chuligan.
 
A u mnie wczoraj było tak paskudnie, a dzisiaj słonko świeci i tylko wiatr nieprzyjemny.

Mnie córcia też tak kopie po nocach, że wczoraj mężowi gadałam, żeby ją uspokoił i jak położył rękę na brzuchu to aż się zdziwił jak wierzga :D Stwierdził, że nam drugie adhd rośnie :D
 
Dziewczyny polecalyscie jakąś ciekawą i zabawną książkę dla tatusiów. Nie mogę znaleźć tytułu w naszych wątkach. Chciałbym kupić ja mężowi :) pamiętacie co to za książka?
 
Ewa90 moje dziewczyny zachowują sie odwrotnie do tego jak w ciąży tzn. starsza byla bardzo ruchliwym dzieckiem jak byla w brzuchu teraz jest spokojna dziewczyna, młodsza zaś w brzuchu byla leniwa i spokojna a teraz to maly chuligan.
Oj to bym była bardzo szczęśliwa gdyby poza brzuszkiem był grzeczny i dawał mamusi spać :) oby sprawdziło sie :)
 
Dziewczyny polecalyscie jakąś ciekawą i zabawną książkę dla tatusiów. Nie mogę znaleźć tytułu w naszych wątkach. Chciałbym kupić ja mężowi :) pamiętacie co to za książka?
To chyba było Dziecko dla odważnych" Talko, bo też kupuję/ściągnę; a polecam jeszcze Grocholi Hudson mamy problemy" :elvis:
 
reklama
Do góry