reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Cześć Dziewczyny, od tygodnia mam podwyższone tętno. Jak trochę pochodzę to nawet 110/ min, a jak leżę to około 100. W pierwszym trymestrze miałam nadczynność tarczycy, teraz tsh i reszta są w normie więc odstawiłam leki, ale chyba napiszę do endokrynologa, bo gin na razie kazał tylko mierzyć. Ciśnienie mam ok, nawet niskie. Jak to u Was wygląda?
 
Wstałam o 11... córka zarządziła pobudkę kopniakami
Dokończyłam upieczone wczoraj bułki -pycha... jak to moja pierworodna powiedziała
"MAMO PYSZNE!!! TAKIE JAK ZE SKLEPU"
:-p:laugh2:

Głowa mnie boli dziś -to chyba ten wiatr i ciśnienie....
Kit kat pomoże na 100 %
 
Witajcie dziewczyny… wczoraj przesiedziałam całą mszę w kościele. Chodziło ogrzewanie plus promienie słońca dodatkowo podgrzewały pomieszczenie plus opary z kadzidła. Co wstałam to czułam zawroty głowy mimo że siedziałam tylko w marynarce. Następnym razem przyniosę butelkę wody. Jest mi coraz ciężej z tym moim dużym brzuchem. Na szczęście dzięki regularnym ćwiczeniom przestało mi dokuczać spojenie łonowe. Cieszę się, że mogę napisać o jakichkolwiek plusach :)
Znalazłam dzisiaj ciekawy artykuł obalający mit, że szczepionka MMR wywołuję autyzm u dzieci Link do: To ogromne badanie znów obala tezę głoszoną przez guru antyszczepionkowców

Mój mąż nie należy do fanów czytania no chyba, że mowa o programowaniu, ale jakby ktoś kiedyś wymyślił zabawny komiks dla przyszłych tatusiów to od razu bym go kupiła! Mam nadzieję, że wystarczą mu zajęcia w szkole rodzenia, a jeśli nie, to dostanie do oglądania kilka linków z filmikami i się dowie co go czeka ;)

Co do monitora oddechu to się na niego zdecyduję… bardzo boję się tej śmierci łóżeczkowej. Nie wiem czy mogłabym żyć ze świadomością, że nie zrobiłabym wszystkiego, by temu zapobiec.
 
Witajcie,
U mnie weekend wyczerpujący, nie miałam siły nawet pisać jedyne co to czytałam.
Mąż dalej walczy z remontem, jakiś tam postęp jest, ale za to na mojej głowie sprzątanie, gotowanie i tak w kółko.
Dziś od rana znów sprzątanie, chce już koniec tego bałaganu.
Pogoda ładna, słonko świeci byłoby całkiem przyjemnie gdyby nie to okropne wietrzysko :/

Zaczynam mieć problemy z oddychaniem gdy leżę na plecach, muszę spać na kilku poduszkach by było w miarę dobrze, bo niestety na lewym boku spanie chwilowo odpada czuje tak jakby mi się żebra ze sobą stykały i jest to strasznie nieprzyjemne uczucie.

Gosia też ostatnio mam takie tętno :( wczoraj przy ciśnieniu 103/68 miałam 109. Jak tak dalej będzie to idę do lekarza, bo mnie takie tętno wykańcza :/
 
Witajcie dziewczyny… wczoraj przesiedziałam całą mszę w kościele. Chodziło ogrzewanie plus promienie słońca dodatkowo podgrzewały pomieszczenie plus opary z kadzidła. Co wstałam to czułam zawroty głowy mimo że siedziałam tylko w marynarce. Następnym razem przyniosę butelkę wody. Jest mi coraz ciężej z tym moim dużym brzuchem. Na szczęście dzięki regularnym ćwiczeniom przestało mi dokuczać spojenie łonowe. Cieszę się, że mogę napisać o jakichkolwiek plusach :)
Znalazłam dzisiaj ciekawy artykuł obalający mit, że szczepionka MMR wywołuję autyzm u dzieci Link do: To ogromne badanie znów obala tezę głoszoną przez guru antyszczepionkowców

Mój mąż nie należy do fanów czytania no chyba, że mowa o programowaniu, ale jakby ktoś kiedyś wymyślił zabawny komiks dla przyszłych tatusiów to od razu bym go kupiła! Mam nadzieję, że wystarczą mu zajęcia w szkole rodzenia, a jeśli nie, to dostanie do oglądania kilka linków z filmikami i się dowie co go czeka ;)

Co do monitora oddechu to się na niego zdecyduję… bardzo boję się tej śmierci łóżeczkowej. Nie wiem czy mogłabym żyć ze świadomością, że nie zrobiłabym wszystkiego, by temu zapobiec.
Mój też fanem czytania nie jest, ale widzę jak pochłania wszystkie artykuły z gazet o dzieciach i później ekscytuje się swoimi odkryciami w tym temacie. Więc może ten rodzaj lektury mu przypadnie do gustu.
Co do monitora też go kupujemy. Każda elektroniczna rzecz ma swoje zło, ostatnio czytałam o wpływie Wi-Fi na mózg dziecka, fal z telefonów komórkowych itd. Zewsząd jesteśmy otoczeni falami, w takich czasach niestety przyszło nam żyć. Na szczęście każda mama wie co będzie najlepsze dla niej i dzidzi ;-)
 
Na szkole rodzenia ostatnio położna mówiła, że wysokie tętno w ciąży jest normalne. Na ze serce musi przepompowac więcej krwi, która zasila nie tylko nas ale także nasze Maluszki. Bardziej martwić trzeba się wysokim ciśnieniem, które moze być oznaką zatrucia ciazowego chyba.
 
Wioleta93 fajnie, że Twój Luby tak się zaangażował :) Mój to bardzo się martwi, czy dziecko będzie miało na czym spać, w czym się kąpać… bardzo się stara żeby znaleźć odpowiednie produkty. Myślę, że u każdej mamy wywołuje uśmiech jakikolwiek detal związany z zaangażowanie przyszłego taty. To są piękne chwile… bo wówczas każda z nas ma pewność, że dokonałyśmy właściwego wyboru :)
 
Wioleta93 fajnie, że Twój Luby tak się zaangażował :) Mój to bardzo się martwi, czy dziecko będzie miało na czym spać, w czym się kąpać… bardzo się stara żeby znaleźć odpowiednie produkty. Myślę, że u każdej mamy wywołuje uśmiech jakikolwiek detal związany z zaangażowanie przyszłego taty. To są piękne chwile… bo wówczas każda z nas ma pewność, że dokonałyśmy właściwego wyboru :)
Mój akurat takimi rzeczami się nie interesuje, bardziej tym jak szybko uspać dziecko albo co robić jak płacze :p on się martwi że nie będzie umiał się nią zająć a ja i tak wiem że będzie najlepszym ojcem pod słońcem ;-)
 
reklama
Do góry