reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Dziewczyny a czujecie takie przeszywajace chwilowe ukłucia w pochwie ? Mialam tak w 1 trymestrze a teraz od jakis 3 dni tez i zastanawia mnie czy to nie jest z ta szyjka zwiazane??
 
reklama
Ja w pierwszym trymestrze nie miałam tego typu ukluc. Jednak teraz raz na jakiś czas również czaje takie chwilowe jakby skurcze tam w środku. Do lekarza idę dopiero 5.01. Jednak myślę że w naszych ciałach dużo się teraz zmienia i to następny sygnał, że rośnie w nas nowe życie :)
 
Wlasnie dostalam wyniki wymazu no i do tego wszystkiego wyhodowalam sobie grzyba:baffled: W takiej sytuacji to pewnie nie ma mowy o zakladaniu czegokolwiek..
 
Grzybka to szybko wyleczysz. Dobrze, że nie bakterie.

Zadzwonilam do poloznej i podpytalam o te klucia, mowi ze to tozciagania macicy , albo takie wynikajace z przekrwienia zwlaszcza ze nospa na to nie dziala wiec nie maja wplywu na szyjke no to nie skurcze.

Ja juz z bolem gardla, oby tylko nie kaszel. Emek zakatarzony, dzis idzie spac do drugiego pokoju ale juz pewnie po fakcie bo mnie zarazil.
Ewa ile w sumie lażalaś w łóżku?
 
W końcu sobie dzisiaj kupiłam coś do ubrania na święta i nie tylko. No i dojechałam na badania. A teraz sprzątam jeszcze, tego końca jak zwykle nie widać. Z porządkami to się może wyrobię do świąt, ale wielkanocnych :)

Kameleonleon no ja niestety miewam takie bóle, dziś nawet mnie przeszły jak byłam na zakupach, ale po chwili nie miałam już. Co do kichanie to ja czasem jak kichnę to aż się zginął w pół. Tantum verde można chyba do 4 dawek dziennie. To wysusza gardło trochę. Na zmianę z tym leczyłam się jeszcze siłą, żeby nawilżyło. No mi ostatnio pomógł *spam* dla kobiet w ciąży.

13x13 ty tyle ważysz co ja nawet przed ciążą nie. Zaczynam dobijaç do 70 kg :szok:. Co do płci to mi wszystko jedno byle by zdrowe było. Chociaż tak jak piszesz fajnie by było jak córcia, trochę równowagi a przy synku to już wprawa jest.

Ewelina89 no to pewnie ci coś przepisze na infekcje i wtedy krążek. Ty tam leż lepiej w święta i po.

Ewa90 to super, że nie ma krwiaka. Co do laktuozy to też nie ma co przyzwyczajać jelit do tego, bo się mogą rozleniwić.

Na zaparcia to u mnie działa kawa i jabłka. Ja jem dużo rzeczy z błonnikiem. Póki co nie mam problemów większych, ale się zdarzają.
 
Hej dziewczynki !
Ewelina89 ja również mam problem z grzybkiem :-/ dostałam leki od lekarza, mam nadzieje, że przejdzie.

A na święta zrobił mi psikusa mój dzidziuś, a może lekarz bo na poprzedniej wizycie stwierdził, że będzie chłopczyk wczoraj zmienił zdanie na dziewczynkę ;]
 
reklama
Mija znajoma pare lat temu prowadziła ciążę u ordynatora jednego z trójmiejskich szpitali i na każdym usg pan doktor twierdził ze będzie chłopiec nawet powiedzial ze ręcz własnym przyrodzeniem i mąż może mu cos siekierą odrąbać jesli będzie inaczej wyobraźcie sobie minę pana doktora jak po porodzie okazało się ze jest dziewczynka. Znajomy poszedł do lekarza podziękować za prowadzenie ciąży i zażartował kiedy umawiają sie na amputacje.
 
Do góry