reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Basi89 gratuluję synka.

Bineczka ja też tak miałam jakiś czas temu, że prawie nic nie piłam, jeszcze wymioty się zdarzały. Chodziłam jak zombie. Jednego wieczoru wypiłam chyba z butelkę wody, następnego dnia też. Poczułam się jak nowo narodzona. Teraz pilnuje żeby pić dość sporo a i soki mi zaczęły wchodzić.

Dziewczyny dzisiaj widziałam w superpharm ie promocje na bo Oil 125 ml po 32 zł z kartą lifestyle.
 
reklama
Malutka466 Ja też chodzę do tej dr :D i tez planuje na Lutyckiej rodzić, z resztą z pierwszym też tam rodziłam.. :D

Evelina89 Tak.. Termin mam na 2 maja więc dlatego do Was dołączyłam.. Ale płód niby szybciej się rozwija niź termin porodu, więc dlatego to tak wygląda.. hehe. Tak w ogóle mam dwa teriminy porodu- 19 kwietnia i 2 maja...
Ale chyba nie musze Was opuszczać? Wole tu jakoś być :D hehe..
 
Ala a jakie masz normy bo w moim labie norma to od 3,70 do 5,1 ×10^12/L

U mnie jest 4,2-5,4. I juz drugi raz wychodza mi granulocyty ponad norme i tu juz roznica jest wieksza 7,9 a norma 2,5-6,5 nie wiem czym to jest spowodowane.
Ja mam wstępnie dziewczynkę :-) ale jak to lekarz powiedział nic między nóżkami nie widzę ale to się jeszcze może zmienić szkoda że to jeszcze nie na 100% bo widzialam takie sliczne sukieneczki :-D
 
Moj synus tez sie rozwijal szybciej, w koncu urodzil sie w 38tyg. Ale lepiej i korzystniej sugerowac sie terminem z om a nie usg, szczegolnie dopiero na tym etapie. A korzystkiej ze wzgledu na zwolnienie, ktore z tego co sie orientuje lekarze wystawiaja do wyznaczonego terminy, a po 40tyg leci juz macierzynskie..
Oczywiscie zostan z nami!!! :)
Poprostu sie zdziwilam, ze mamy ten sam termin a na suwaczku inaczej :)
 
Magicka i Malutka -w Luxmedzie też chodzę do tej lekarki, ale coś ostatnio długo jej nie ma - przerwa gabinetu oznaczone, więc jutro idę awaryjnie - prywatnie do "konsultanta", który mi 2 ciążę prowadził, ale teraz jest tyko 1x w tyg na Polnej, bo ma ordynaturę w innym mieście;
do Pani dr D dopiero 24 listopada, więc za długą przerwę bym miała, a nie wiem czy Dufaston jeszcze brać;
No i właśnie - Pani Doktor też na Lutyckiej jest tylko 1 dzień w tygodniu zdaje się i gabinetu swojego nie ma, no i nie wiem, czy umawia się na porody w razie co...? No bo mieć i nie mieć lekarza to tak nie pewne się boję. Na Lutyckiej unikam tylko dr Pyska - nieporozumienie w ogóle ten człowiek, a nie chciałabym na kogoś w tym guście utrafić przez przypadek...
 
Evelina w karcie ciąży mam własnie 2 maja. Lekarka stwierdziła, że dzidziuś za mały jak na 19 kwietnia termin i dlatego sugeruje sie ona USG, mam co wizyte robione USG właśnie z tego względu, że są odległe.. Ja i tak tymi datami się jakoś nie "przejmuje".. :-p Zmieniłam suwaczek bo faktycznie nie jest on chyba wiarygodny ;-)

Ja na Lutyckiej chodze do dr. S... Tam przyjmuje ona w swojej poradni.. :happy:
 
Ostatnia edycja:
Aaa to jak w ta strone to rozumiem :)
Czyli ostatnia @ mialas jakos na poczatku lipca

I wiem, wiem te daty to tylko sa orientacyjne:) Pewnie czesc majowek urodzi w kwietniu badz w czerwcu.
Najwazniejsze zeby nasze dzidzie byly ZDROWE :)
 
No i właśnie - Pani Doktor też na Lutyckiej jest tylko 1 dzień w tygodniu zdaje się i gabinetu swojego nie ma, no i nie wiem, czy umawia się na porody w razie co...? No bo mieć i nie mieć lekarza to tak nie pewne się boję. Na Lutyckiej unikam tylko dr Pyska - nieporozumienie w ogóle ten człowiek, a nie chciałabym na kogoś w tym guście utrafić przez przypadek...

umawia sie na porody??

u mnie wizyta 19 list, moze sie dowiem co sie kryje miedzy nogami:)
 
reklama
Evelina ;) Tak ostatnią @ miałam w połowie lipca.. ahh.. i tak coś czuję, że pod koniec kwietnia urodze :p

W każdym razie dziś odwiedziła mnie mamka z siostra i stwierdziły, że juz duży mam brzuszek haha.. Sama widzę, że juz spodnie mnie "denerwują" tym bardziej, że ja raczej obcisłe nosiłam przed ciążą.. :) Waga stoi a brzuch rośnie.. hmm..
 
Do góry