reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Jajeczko89, Tirli super , że wizyty ok i dzidzie rosną.

Ja wracam z pracy. Dziś czuje się nawet ok. Mdłości męczą głównie rano a popołudniu też ale mniej i tak od wczoraj.
Nawet mi się dzisiaj pracowało dobrze.
 
reklama
Jeszcze raz! Witam mamy majowe! I my odliczamy, termin 11maj '16. Objawy? Masakra! Od początku męczą mnie mdłości, senność, wahania nastroju, ból głowy, bóle podbrzusza... Mieszkam w Niemczech, tutaj tez prowadzimy ciąże, na moje pytanie czy coś mam brać po pierwszej wizycie odp... "No można kwas, jakieś witaminki. Od 20 tyg jod, ale najpierw zrobi pani badanie tarczycy." Staramy się o bobasa prawie rok, ponad rok temu straciliśmy bombelka w 32 tyg ciąży z niewiadomych przyczyn;( tak wiec zaczynam przeczesywać internet w poszukiwaniu info o chorobach tarczycy w ciąży i jestem przerażona! Czy któraś z mam ma taki problem i został on odkryty dopiero po stwierdzeniu ciąży? Pozdrawiam! I do przodu!

Cześć tez jestem z Niemiec, skąd dokładnie jestes?
 
Przeczytałam, ale ciężko mi coś wam odpisać. Już nie pamiętam co u której z Was. Trzymam kciuki za wasze wizyty i zdrowie.

Ja leże na oddziale. Muszę do słoika sikać, żeby sprawdzili czy to co wypije też idzie w mocz. Jutro cewnik na chwilę żeby dobry mocz pobrali. Zrobią badania i pewnie jutro będzie decyzja o lekach. Biorę żuravit cały czas.
 
Przeczytałam, ale ciężko mi coś wam odpisać. Już nie pamiętam co u której z Was. Trzymam kciuki za wasze wizyty i zdrowie.

Ja leże na oddziale. Muszę do słoika sikać, żeby sprawdzili czy to co wypije też idzie w mocz. Jutro cewnik na chwilę żeby dobry mocz pobrali. Zrobią badania i pewnie jutro będzie decyzja o lekach. Biorę żuravit cały czas.

Też mam ten problem, przeczytam i zapominam, co u której, szczególnie jak z telefonu piszę. Jak na kompie to przynajmniej mozna sobie kilka kart pootwierać i doczytywać :-) Szybkiego powrotu do zdrowia i domu życzę.
 
reklama
Do góry