reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Ja sie wczoraj ucieszylam ze glowa mi przeszla a wieczorem powtorka z rozrywki, na szczescie sen zimny kompres i zwiazana glowa na noc pomogly i dzis jest ok. To ta glupia pogoda tak na mnie dziala.

Malutka dobrze ze z dzieciaczkiem ok. Pewnie dostaniesz inny antybiotyk ale weź koniecznie probiotyk ginekologiczny i zurawine a najlepiej sok 100 % zurawinowy. Ja mam okropne klopoty z pecherzem a dzieki temu i piciu co najmnie 2 l dziennie na razie sie ratuje. ( tfu tfu) . Dobrze ze jestes pod opieka teraz.

13x13 moze po tym leku juz bedzie zupelnie dobrze :)

Mnie w nocy naszlo na ten dok pomaranczowy i po prostu musialam. Peenie teraz mi przejdzie tak jak bylo z serkiem topionym.
U mjie dzis na sniadanko nalesniki z maki pszenno zytniej z serem i bananem pychaaa :)
 
reklama
U mnie dziś lekkie mdłości z rana, ale po śniadaniu przeszło. Wyspałam się i teraz się lenię - mieszkanie było sprzątane na tip top w weekend, a obiadu starczy mi jeszcze na jakieś 2 dni po wczorajszej imprezie, więc nie mam za bardzo czym się zająć. Wieczorem idę do fryzjera i mam zamiar diametralnie zmienić kolor. Zobaczymy jak wyjdzie :) Słyszałam, że w ciąży w wyniku działania hormonów może wyjść inny kolor niż zamierzony, ale fryzjerka podobno jest bardzo dobra, więc mam nadzieję, że sobie z tym poradzi.
Spotkanie rodziców mnie zaskoczyło. Miałam pełno obaw, ale wygląda na to, że się dogadają. Nawet przyszli teściowie zaprosili moich do siebie na ostatki :)

Dziewczyny, które użerają się z rwą kulszową mam pytanie - czy to jest taki jakby promieniujący ból od pośladka? Od kilku dni coś takiego czuję. Boli zwłaszcza jak muszę np. ukucnąć czy podnieść się z krzesła. Zastanawiam się czy też nie będę się z tym męczyć w tej ciąży :confused2:
 
ja ani razu nie wymiotowalam wiec szczerze wam wspolczuje. co do mojej cery jest okropna juz niewiem jak mam sie z nia obchodzic zeby nie wygldac jak pryszczata nastolatka w okresie dojrzewania. pomocy !!! wlosy mam okropne ale w piatek ide do fryzjera to mam nadzieje do pl na swieto zmarlych pojechac jak czlowiek. no i za tydzien we wtorek od nowa zageszczam rzesy 2:1 przynajmniej ladne oko i swierza fryzura beda ratowac moj wizerunek.

Mam identyczny problem z cera , jedyne co mi pomaga to maść cynkowa. Wypróbuj moze tez Ci pomoże
 
Cześć Dziewczynki.
Podczytuję Was od ok miesiąca, kiedy zobaczyłam 2 kreski i wyliczyłam datę porodu na koniec maja. W końcu postanowiłam się przedstawić i mam nadzieję zostać do samego porodu :) Jestem z Wrocławia, mam już 17 letnią córkę i na starość zachciało mi się jeszcze bawić w pieluchy ;) Ponoć późne macierzyństwo odmładza, chociaż jeszcze staro się nie czuję :) Oczywiście Jestem po przejściach, 2 poronienia i od 2 tygodni leżę po incydentach z plamieniem. Faszerują mnie luteiną co 6 h i duphastonem. Objawów poza napompowanym po hormonach biuście w obecnym rozmiarze E, nie mam i współczuję dziewczynom wymiotującym. Eh...tak to już jest, że zawsze coś... ale Jestem optymistką i wierzę, że wszystko będzie ok. W piątek mam wizytę kontrolną. Miłego dnia dla Wszystkich :)
 
Niestety tak właśnie wygląda rwa kulszowa :( Możesz pójść do jakiegoś dobrego rehabilitanta, który ma doświadczenie w obchodzeniu się z kobietami w ciąży. Znam takiego, ale tylko we Wroclawiu. Mało doświadczony może zaszkodzić i wywołać nawet skurcze nieodpowiednim masażem. Wiem że pomaga trzymanie jednej nogi wyżej uniesionej.
 
Mialam troche nadrabiania bo w weekend nie zagladalam ale dalam rade :D

Malutka trzymaj sie!

Wioleta ja tez przy pierwszym dziecku mowilam w 3 momentach ze nigdy wiecej: 1-mdlosci, 2- badanie glukozy, 3- porod. Ale juz 2 tygodnie po porodzie chcialam znowu byc w ciazy :p

U mnie mdlosci najgorsze sa wieczorem i w nocy... Niby mam te czopki ale g.no daja :/ 3-4 tygodnie juz wytrzymuje to jeszcze troche pewnie pociagne.

Co do cery to u mnie wrecz przeciwnie - zadnych syfkow :D

Zatykam nos i ide mlodej obiad robic... :(
 
Jeszcze raz! Witam mamy majowe! I my odliczamy, termin 11maj '16. Objawy? Masakra! Od początku męczą mnie mdłości, senność, wahania nastroju, ból głowy, bóle podbrzusza... Mieszkam w Niemczech, tutaj tez prowadzimy ciąże, na moje pytanie czy coś mam brać po pierwszej wizycie odp... "No można kwas, jakieś witaminki. Od 20 tyg jod, ale najpierw zrobi pani badanie tarczycy." Staramy się o bobasa prawie rok, ponad rok temu straciliśmy bombelka w 32 tyg ciąży z niewiadomych przyczyn;( tak wiec zaczynam przeczesywać internet w poszukiwaniu info o chorobach tarczycy w ciąży i jestem przerażona! Czy któraś z mam ma taki problem i został on odkryty dopiero po stwierdzeniu ciąży? Pozdrawiam! I do przodu!
 
szkoda dziewczyny że nie wszystkie macie facebooka jakoś inaczej się rozmawia jak się widzi osobę . Ja mam pamięć wzrokową a po nickach nie ogarniam za bardzo :)
 
reklama
Oki ja juz po wizycie wszystko gra maluch sie rusza, serduszko bije,wszystkie wyniki w normie jak to powiedzial pan doktor tylko sie cieszyć i oznajmiać calemu swaitu
 
Do góry