reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Rob posiew koszt 30-40 zl a bedziesz miala pewnosc. Na oko to lekarz nic pewnego nie powie. U mnie nigdy infekcji vakteryjnej kiedys nie bylobwidac a w posiewie wychodzila.

Problem w tym, że tu w UK nie ma jak tego zrobić...klinika do ktorej wczoraj pojechałam jest oddalona o 350 km od mojego miasta...Teraz już zupełnie jestem załamana...zrobiłam test ph i też wyszedł nieprawidłowy wynik...
 
reklama
GosiaLew chodzę do gina prywatnie i prenatalne tez ide prywatnie płatnie. Jak bede robić amniopunkcję to bezpłatnie bedzie niezależnie od tego czy od lekarza prywatnego skierowanie bo juz sie dowiadywałam. Mam 34 lata, rocznik 81.

Dziewczyny przypomnijcie jeszcze raz które sa z Piaseczna. Ja sie melduje z okolic Piaseczna :-)
 
Problem w tym, że tu w UK nie ma jak tego zrobić...klinika do ktorej wczoraj pojechałam jest oddalona o 350 km od mojego miasta...Teraz już zupełnie jestem załamana...zrobiłam test ph i też wyszedł nieprawidłowy wynik...

Dzwoniłam do lekarza i mi powiedział, że ph może być podwyższone przez nadżerkę i że skoro on nie widział stanu zapalnego to jest ok...czuje sie zagubiona tutaj bo wiem, że w Polsce bym zrobiła ten posiew czy coś...
 
Dzwoniłam do lekarza i mi powiedział, że ph może być podwyższone przez nadżerkę i że skoro on nie widział stanu zapalnego to jest ok...czuje sie zagubiona tutaj bo wiem, że w Polsce bym zrobiła ten posiew czy coś...


Aga88 nie ma nigdzie w laboratorium mozliwosci pobrania posiewu? To jak oni sntybiotyki przepisuja? Trzeba by bylo sie dowiedziec ile w czasu musi dotrzec ta probka do laboratorium to by Ci z Polski ktos wyslal z rodziny, bys pobrala i zaniosl do laboratorium. Tak wysylkowo na pewno mozna wymazy z chlamydii ureoplazmy i mykoplazmy robic. U mnie jak w pt wieczorem pobieraja to i tak idzie w pon dopiero do labu. Kwestia w ile paczka by doszla.
To co sama mozesz zrobic to jedz doustne probiotyki, bierz dopochwowe i pij duzo jogurtow kefirow i kwasnego. Bakterie tego jie lubia a zdrowo. N8e martw sie moze faktyczjie ta nadzerka tak bruździ.
 
Hej:tak:
Gosia a jak się ta rwa kulszowa objawia?mnie boki plecow narywaja pod zebrami:sorry:
Co do prenatalnych gin mowil, ze najlepiej się umowic miedzy 12 a 13 tyg:tak:
 
Hej:tak:
Gosia a jak się ta rwa kulszowa objawia?
Ja, jak miałam rwę kulszową to strasznie boli pośladek i ciągnie do kolana lub do samej stopy, strasznie rwący ból. Czasem noga mi cierpła. No nie da rady chodzić z tym bólem. Zazwyczaj dają zastrzyki.

Czy wy też tak macie, jak ja? Kładę się o 22.00 bo ziewam i oczy mi się kleją, a zasnąć nie mogę. Dzisiaj zasnęłam chyba po 2 w nocy, o 6 pobudka bo ja lek, a mąż wstawał na maraton w Poznaniu.
 
Ja spałam strasznie długo teraz już trochę mniej. Zasypam góra o 21 ale wstaje rano. Dzisiaj to już w ogóle miałam okropna noc tak mnie rozłożyło, że co chwilę się budziłam przez zapchany nos :-(
 
Ja, jak miałam rwę kulszową to strasznie boli pośladek i ciągnie do kolana lub do samej stopy, strasznie rwący ból. Czasem noga mi cierpła. No nie da rady chodzić z tym bólem. Zazwyczaj dają zastrzyki.

Czy wy też tak macie, jak ja? Kładę się o 22.00 bo ziewam i oczy mi się kleją, a zasnąć nie mogę. Dzisiaj zasnęłam chyba po 2 w nocy, o 6 pobudka bo ja lek, a mąż wstawał na maraton w Poznaniu.

Ja mam tak ze spac o 21 , bo padam a potem sie budze w nocy i nie moge spac juz. Usypiam nad ranem a i tak 7-8 max
 
Ja, jak miałam rwę kulszową to strasznie boli pośladek i ciągnie do kolana lub do samej stopy, strasznie rwący ból. Czasem noga mi cierpła. No nie da rady chodzić z tym bólem. Zazwyczaj dają zastrzyki.

Dokładnie tak jak napisałaś, zaczyna się w pośladku i rwie do dołu. Mnie jeszcze krzyż do tego boli. Z tym, że mnie aż tak nie boli, teraz, żebym zastrzyki dostawać musiała, zresztą w ciąży to nie można. Kiedyś przez 3 dni to chodzić nie mogłam i wstawać, siadać, nic kompletnie.

Ja śpię jak zabita całą noc. Dzisiaj spałam do 11 od 24. Pewnie później będą gorsze noce, jak już zaczną się ruchy dziecka. Kuba to mi szalał tak w nocy, że spać nie mogłam.

Mart81 ja też ten sam rocznik jestem.
 
reklama
Witam. Ja to śpię jak zabita całą noc i rano ciężko mi wstać. Co prawda juz dłużej wieczorem wytrzymuje, bo wcześniej kolo 21 już spałam a teraz zasypiam kolo 23-24.

Ja to z nadciśnieniem problemu nie mam. Raczej w drugą strone. Czasami mam za niskie i czuje sie osłabiona.
 
Do góry