reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Dzień dobry:)

Doczytałam.

Jestem Patrycja. Mam prawie 25 lat i 7miesieczną córeczkę. W pierwszej ciąży nie przypuszczałam, że tak szybko zdecydujemy się na drugie, ale stwierdziliśmy że damy radę i warto spróbować już teraz. Mdlosci umiarkowane, ale w pierwszej ciazy wszystko zaczelo sie po 7tyg., a więc czekamy...

Kciukasy za wizyty!
 
reklama
Ja w pracy czekam jak na szpilkach na wynik 2 bety. Mam nadzieje ze wszystko bedzie oki. Miałam nie isc ale rano przed praca stwuerdzilam ze ide. Hehe
 
Cześć dziewczyny,
chciałabym do Was dołączyć:) mam 27 lat i jestem w pierwszej długo oczekiwanej ciąży!
Termin mam na sam początek maja 1-3:) niestety mam małe komplikacje, ponieważ mam krwiaka kosmówki:/ muszę cały czas leżeć... a wstawać tylko do łazienki... do tego już dwa tygodnie przeleżałam w szpitalu...:/ eh.. a zawsze myślałam że będę aktywną mamuśką:p
ale czego się nie zrobi dla maleństwa:)
Pozdrawiam Was serdecznie!

f2w3skjolqjn5uxh.png
 
Dziewczyny odebrałam wynik bety... Jestem zmartwiona bo w piątek mialam 36.44 a dziś 29.67. :((((((( nie wiem co robić

Kurczę chyba najlepiej będzie jak najszybciej skontaktować się z ginem, trzymam kciuki żeby było wszystko w porządku


Mamuśki bardzo się cieszę z waszych udanych wizyt i trzymam kciuki za kolejne, przykro mi z powodu waszego złego samopoczucia, ja niestety nie wiem co to jest bo czuję się doskonale. Nadal zero mdłości, zgagi, zaparć, wstrętu do jedzenia. Nie bolą już nawet piersi i brzuch, no mogłabym góry przenosić :) apetyt dopisuje jak nigdy, już się pięknie zaokrągliłam na brzuszku :) nawet wahań nastroju nie mam, i czuję się z tym bardzo źle i strasznie wariuję a wizyta dopiero w przyszłym tygodniu, nie mogę się doczekać tak strasznie jak nie wiem co a jestem bardzo cierpliwym człowiekiem :) No boję się bardzo to chyba dlatego tak świruję, jeszcze jak czytam jak za przeproszeniem pięknie rzygacie to mnie zazdrość bierze i też bym tak strasznie chciała poczuć, że jestem w ciąży, bo w ogóle tego nie czuję :(

Mam 26 lat i to moja pierwsza ciąża.

Miłego dnia dziewczyny, udanych dzisiejszych wizyt :) buziaki
 
Ostatnia edycja:
Dzwoniłam do lekarza i powiedzialam ze beta zamiast wzrosnąć mi spadła, a wizyta dopiero jutro. Lekarz mnie uspokajal że jutro zobaczymy co sie dzieje i nie zawsze spadek bety wróży najgorsze. ...:(
 
Mania2401 a robiłaś w tym samym laboratorium ?Musisz skonsultować się z lekarzem i to jak najszybciej.

Edit : między czasie napisałaś posta , spróbuj się nie martwić , zaufaj lekarzowi.

Ostatnio bardzo dokuczaja mi mdłości, oraz ból głowy. Mam wrażenie, że moja energia życiowa gdzieś wyparowala. Szkoda , że córka jeszcze jest za mała żeby zrozumienie, że mama się źle czuję.

Piszecie o swoim wieku. Mam 26 lat i to moja druga ciąża. Jestem mamą prawie 12 miesięcznej Ani. Chciałam mieć dzieci w podobnym wieku , mam nadzieję że rodzeństwo z taką różnicą będzie się wspólnie bawiło i dobrze rozumialo . Zawsze chciałam mieć 2 lub 3 dzieci ale ile ich będzie życie zweryfikuje.
 
Ostatnia edycja:
ja juz po wizycie. mam mieszane uczucia. czuje sie zaniepokojona. mialam usg ale nic nie bylo widac. gin pobrala mi krew na bete. jutro wynik. ostatnio okres mialam 13 sierpnia. nawet dzis zrobilam kolejny test ciazowy. jak byk pokazuje 2 kreski. moze to ciaza urojona ???:-( albo co gorsza pozamaciczna. w zasadzie spotkalyscie sie z ciza pozamaciczna. jakie sa jej objawy. jak mozna ja wykryc. ????
 
ja juz po wizycie. mam mieszane uczucia. czuje sie zaniepokojona. mialam usg ale nic nie bylo widac. gin pobrala mi krew na bete. jutro wynik. ostatnio okres mialam 13 sierpnia. nawet dzis zrobilam kolejny test ciazowy. jak byk pokazuje 2 kreski. moze to ciaza urojona ???:-( albo co gorsza pozamaciczna. w zasadzie spotkalyscie sie z ciza pozamaciczna. jakie sa jej objawy. jak mozna ja wykryc. ????

Może owulacji się przesunela i ciąża jest za młoda, żeby usg coś pokazało. Wydaje mi się że w ciąży urojonej test ciążowy nie pokazuję kresek :?
 
reklama
Do góry