reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Czesc dziewczyny ja nie zywa jestem Bo corka stwierdzila o 2 ze juz sie wyspala takze prawue xala box nie spalam ...

13x13 ale dobrze ze jestes pod opieka lekarzy :)

Ja w styczniu 24, corka w kwietniu 3 I to moja drugs ciaza :)

IDE die szykowac I IDE z Zuzia do kosciola na odpust takze do pozniej :)

Milej niedzieli ... A I co do objawow juz pisalam wczesniej w pierwszej ciazy tez nie mialam ovjawow tylko Te rece mi smierdzialy czosnkiem I spalam duzo a Teraz to raz w tyg glowa boli brzuch mdli a tak to spoko czasami czesciej brzuch boli :)
 
reklama
Hej :)

Ja za miesiac koncze 28 l i to moja druga ciaza. Mam nadzieje ze bedzie druga dziewczynka bo tak jak juz ktos tu pisal nie umiem sie przestawic na myslenie o synku i ogarnianie chlopaka :p no i mam gore ciuchow i zabawek dziewczecych. Ale wiadomo pokocham co bedzie :D
W pierwszej ciazy czulam sie masakrycznie do 14 tygodnia - mdlosci (non stop... ten kto wymyslil haslo "poranne mdlosci" musial byc facetem), od czasu do czasu rzygawki, brak apetytu (schudlam bo wchodzily mi tylko pomidory). Myslalam ze teraz mnie ominie ale juz mi sie wlaczaja mdlosci :/ i o ile wtedy moglam to przelezec to teraz musze byc na chodzie i corcie ogarnac wiec lekko nie bedzie ;)
 
Mamusie, piszę z telefonu więc nie nadrobię bo nie potrafię się z tym ogarnąć.
po 8 dniach wymiotów trafiłam do szpitala odwodniona i wycieńczona -ledwo żywa.
nudności są normalne, jeden paw na jakiś czas -ok, ale u mnie to już była patologia i powinnam zareagować 3 dnia.
mam kroplówki, czopki, kroplówki i nie wypuszczą mnie póki mnie nie nawodnią i nie przestanę wymiotować.
pozdrawiam Was i lecę spać
szybkiego powrotu do formy wspolczuję nieźle Cię wymęczyło...
Hej, witam wszystkie mamuśki majowe 2016, i dołączam - termin na 15.05.2016 ;)
witamy:-)
Fajnie, że nas coraz więcej.
Nimitii ja też się nie mogę doczekać wizyty. Wtedy chyba w to uwierze tak na 100% :D

W ogóle to ile macie lat dziewczyny i której ciąży się spodziewacie?
Ja mam 24 i to moja 1:)
29 i moja 4 ciąża:-)
Hej, ja muszę powiedzieć, że jak na mój 7 tc czuję się całkiem dobrze. W ubiegłym tygodniu walczyłam z ogr
o to na razie masz dobrze ja dziś ledwo co wytrzymuję:-(
 
Kiedy planujecie powiedzieć w pracy że jesteście w ciąży?

Ja w tym roku jeszcze zaocznie mam studia-ostatni rok i mam nadzieje, że jakoś to przetrwam...:)
 
Ja 25 lat i moja 1 ciąża :)7 tydzień. Jak się czujecie dziewczyny bo ja na myśl o jedzeniu mdli mnie jem bardzo malo gryza bulki albo łyżkę zupy bo co zacznę zbiera mi się na wymioty , straszne uczucie Aaaaa kiedy to się skończy
 
ja mam 23 lata i to moja pierwsza ciąża ( w sumie druga, 4 lata temu poroniłam)
Powiem wam że ten tydzień był ciężki. Bóle głowy, brzucha, mega mdłości, całe dnie w łóżku ( na szczescie mialam taką możliwość).
Też mnie naciąga na samą myśl o jedzeniu, i mam dużą ochotę na kwaśne ( ogórki smakują jak nigdy :D)
 
reklama
Do góry