reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
niiikola nie :) mój jest dalej płaski jak deska. Choć też go już oglądam pod różnymi kątami. Ale to jeszcze za wcześnie chyba na krągłości.
Z objawów to piersi mnie zaczęly boleć wczoraj dopiero. Jajnik mnie też kłuje od czasu do czasu i ciągnie podbrzusze. Oprócz tego nic, nie mam mdłości ani senności. Czuję się dobrze, zupełnie nieciążowo.
 
To pewnie sobie wkręcam Hahah tez nie mam objawów wcześniej miałam zgagę teraz ustala tylko że co jakiś czas mnie brzuch pobolewa tak jak bym miała dostać miesiączkę a tak to nic mi nie jest tylko że dużo cześciej latam do toalety :)
 
Tez uważam żeby później założyć zamknięty jak sie lepiej poznamy :)

Trzymam kciuki za wizytujące dzisiaj ;)

Przespałam pól dnia i nadal ziewam :D buty chociaż z córką buty dla niej wybrałyśmy

A co do krągłości brzuszka to za wcześnie ale mogą to byc wzdęcia dlatego moze wyglądać na ciut okrąglejszy
 
Witam :)

Niikola to tak jak i moj :)

Falka ja poza nabrzmialymi piersiami nie mam ani nie miałam żadnych objawów. Gdyby nie to ze wczoraj mialam usg i lekarz powiedzial ze wszystko okej i zeby sie nie martwić tylko cieszyc ciążą to pewnie juz bym panikowala bo to 5t3d a tu nic :) ale widocznie tak spokojnie ma byc i tym trzeba sie cieszyć.

Witam nowe przyszłe mamusie :)

Jestem za utworzeniem wątku zamkniętego na bb :) a moze na pierwszej stronie jakas lista? Kto na kiedy ma termin porodu np
 
reklama
Po wizycie :) jest pęcherzyk z malutkim zarodkiem i serduszkiem :) usg trwało sekundę żeby nie przeszkadzać dzidzi więc foty brak :(
 
Do góry