reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Dziewczyny mam pytanie : czy w ciąży można farbować włosy? bo kurde już sama nie wiem jak to jest a już mam bardzo dużeee odrosty i chciałabym zafarbować dokładnie to rozjaśnić ale na internecie trochę się naczytałam że to może zagrażać dziecku itp jak uważacie?
 
Anncka a w którym jesteś dokładnie tygodniu teraz? :)

niiikola ja farbuje, słyszalam tylko, że farby na bazie amoniaku mogą być szkodliwe, ale ile w tym prawdy a ile jakiegoś zabobonu??
 
hej dziewczyny mam pytanie bo jestem w 6 tyg ciązy ale od godziny czasu mam napiety strasznie brzuch i czuje sie ociężale co mi sie wydaje dziwne przeciesz to wczesna ciąża czy to normalne czy powinnam sie udac do lekarza ??? bo we wczesniejszych ciazach miałam tak ale juz w osatnim trymestrze
 
Nikola - są już niby farby dla ciężarnych, ale rozjaśnianie bym sobie raczej darowała.
Afrodyta - ciężko stwierdzić, niby wszystko może być objawem ciąży. Obserwuj się uważnie. Ja od początku "czuję" brzuch, ale nie wiem czy jest to podobne uczucie do Twojego.
 
no to trafiłaś z pytaniem ja jestem fryzjerką z zawodu i powiem tak, farbować włosy można ale farbami bez amoniaku lub roślinnymi..... odradza sie robienie trwałej czy rozjaśnianie włosów ..... amoniak który znajduje sie w farbach przenika przez skórę głowy w małych ilościach ale lepiej nie ryzykować że maleństwu coś zaszkodzi ,,, równiesz same opary amoniaku są niebezpieczne dla kobiet w ciąży nawet bardziej niż sama farba nałożona na skóre głowy tak że osobiście odradzam farbowanie włosów farbą z amoniakiem
 
Anno - jestem w 5t6d :)

Nikola - farba bez amoniaku jak najbardziej można robić

Afrodyta- uczucie pełnosci jest normalne, pobolewanie też... Ale czy to nie skurcze to nam ciężko ocenić... Obserwuj i w razie czego do lekarza
 
reklama
Anncka gratuluje :)

Nikola ja w pierwszej ciąży tez farbowalam :) tez miałam blond włosy ale tak jak dziewczyny piszą farba bez amoniaku a jak juz to baleyage :)

Afrodytka nie pomogę :) ale moge tobie i reszcie dziewczę ze jak będziecie czuly ciagniecie w dol to nie czekać tylko od razu pędzić do lekarza bo ja poczekalam ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło ... A we wczesnej ciąży macica sie rozciąga i moze ty akurat tak to odczuwasz no nie wiem nie doradzę ale nie stresuj sie i obserwuj :)
 
Do góry