reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

anncka - trzymaj się, kciuki zaciśnięte :)
chillwood - współczuję poronień, bardzo dobrą decyzję podjęłaś z tym pozytywnym myśleniem. Nasze nastawienie jest bardzo ważne. Będzie dobrze :)
Justyna - ja chętnie dołączyłam do takiej zamkniętej grupy, jeśli będzie więcej chętnych to wchodzę w to! Osobny wątek na wizyty to też dobry pomysł.

Kotek ja robiłam testy owu i mierzyłam temperaturę. Przytulanie było 2 dni przed owulacją i w dniu owulacji, któreś z nich zadziałało :)
 
reklama
Też próbuję rożnych sposobów na mdłości i nic nie pomaga. Próbowałam sugesti Kachaa87 z herbatą oraz migdałów o których pisała Wioleta93. Gdy przygotowuje rano córce śniadanie i jak ją karmię to mam wrażenie, że zaraz zwymiotuje. Jeszcze staram się nic po sobie nie pokazać z tego względu, że w domu prócz męża nikt nie wie o ciąży.

Justyna fajnie , że masz zwolnienie odpiczniesz - chociaż czy przy takiej gromadce dzieci się da ? Ja przy jedym czasem mam z tym problem.
A co do grupy na fb, dlaczego by nie ?

Anno mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie . Zdrowia życzę.

Chillwood fajnie że do nas dolaczylas.gratuluję serduszka, przynajmniej wiesz że wszystko jest ok.

Anncka będzie dobrze na wizycie , idziesz po dobre wiadomości tak się nastaw. Będzie wszytko dobrze.

Kotek my przytulalismy się 5 dni przed owulacji codziennie do 3 dni po. Prawie mąż miał urlop więc nie trzeba było to namawiać.

Nie wiem co jeszcze komu miałam napisać.
 
Witam dziewczyny dziś samopoczucie nie ciekawe od rana mdli i w ogóle do pracy na 13:15 mam nadzieje że dam rade jeszcze oprócz dzisiaj 4 dni pracuje potem mam 5 dni urlopu a później biore zwolnienie.Od jutra zacznie sie 7 tydzień
w poniedziałek jak chyba w wiekszosci nas mam wizyte i też stresa...oby było dobrze jestem dobrej myśli zreszta ja to taka życiowa optymistka:tak:

anncka trzymam kciuki napisz wieczorkiem co i jak;-)
Nowe mamusie majowe witam gorąco.
Kachaa87 ja też tak bardzo chce zobaczyć serduszko maluszka;-)
 
Ostatnia edycja:
Kotek, żadnych testów owu nie robiłam, bo wiem dokładnie kiedy mam owu (w tym czasie czuję się znacznie gorzej niż w czasie @, ból jajnika straszny itd.) A w tym cyklu szczęśliwym akurat przytulaliśmy się 3 razy w okolicy owu : 3 dni przed, w dzień owu i dzień po.

Chillwood witaj - bardzo dobre podejście, będzie wszystko dobrze, gadaj do kropka :-D

Anncka - trzymam mocno kciuki. Daj znać po wizycie

co do fb - ja odpadam - może jestem dziwolągiem, ale nie mam fb i nie toleruję tego tworu:-D Poza tym w jakim celu w takim razie babyboom? To tylko moje przemyślenia, bez obrazy dla nikogo :-)
 
DrAsia nie jesteś sama ja również nie mam FB.
Właśnie spojrzałam skąd jesteś widzę tak jak ja Poznań miło;-)Pozdrawiam czas szykować się do pracy a tak mi się nie chce...
 
Wg mnie Facebook - tak ale gdy będziemy się znały, ufaly sobie.. pełno trolli niestety, wiem co mówię.
My na grudniowkach 2014 założylysmy grupę na fb ale dopiero gdy zaczęły się porody- tak było nam łatwiej się komunikować :)
 
Ja uważam że fajnie wiedzieć z kim rozmawiamy broń boże nikogo nie chce obrazić rozumiem że nie każdy ma konto na fb . Mi poprostu nie zawsze działa babyboom nie otwiera się czasami forum . Ale ok nie było tematu
 
reklama
Justyna - mamy czas, spokojnie się poznamy :) jak będzie już tu stała ekipa to można zrobić wątek zamknięty, będzie dyskretniej :)
 
Do góry