reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Generalnie nie mam sposobu na mdlosci:no:migdaly nie bardzo, od wody czasem tez mdli:szok:chyba poki co najlepiej po herbatach owocowych bez cukru:tak:
Dobranoc:tak:
 
Czesc dziewczyny :) 6.20 a ja juz spac nie moge:baffled: siedze i testy rozwiazuje, K z Zuzia jeszcze spia takze chwila spokoju na nauke :-D Wiecie co nie wiem czy tylko ja tak mam czy co ale im blizej tej wizyty to mam glupie przeczucie ze cos jest nie tak ;(

Milego i spokojnego dnia Wam zycze


EDIT

dziewczyny skoro mamy juz ustalone kiedy sa wizyty to moze zalozmy watek wizyty u ekarza usg itp zebysmy tam opisywyway wszystko co z tym zwiazane
 
Ostatnia edycja:
Renee30 ja też w niedzielę robiłam ;) a dlaczego po raz drugi do majówek ? masz już dziecko w maju urodzone ?

a ja myślałam że to tylko w mojej głowie że mi brzuch rozpycha przeciez 5 mm nie rozpycha jeszcze ;-)


olciaaa ja tak niestety mam, przed wizytyna zawsze sie martwię :-(
 
Dzień dobry,
padam codziennie wieczorem jak mucha :) Wioleta czuję się bardzo zmęczona, jest to bardzo przytłaczające uczucie :-D
Też mam mdłości, ale nie są jakieś mocne, nic na nie nie pomaga, ale to chyba jeszcze wcześnie (przynajmniej w moim przypadku to dopiero 6 tydzień) na jakieś uciążliwe dolegliwości. Ale współczuję "cierpiącym " :tak::-)
Anno - zdrówka życzę, i myślę, że mdłości już ciążowe
Renee witaj i gratuluję - też będziesz podwójną majową mamą jak ja? :)
Kachaa , Abed- jestem mega zdziwiona, ale ja też mam już powiększony brzuszek (niby mówią, ze w drugiej ciąży brzuch szybciej widać, no ale bez przesady, że już?? :-D:szok:), jak siedzę musze się rozpinać bo mi bardzo ciasno w spodniach, które jeszcze niedawno były w porządku, a nie przytyłam na pewno
Justyna - super, ze pęcherzyk widoczny :)
Olciaaa - będzie wszystko dobrze, zobaczysz :tak:i osobny wątek na wizyty to dobry pomysł

Miłego dnia
 
Witam, ja też dopisuję do majóweczek 2016, termin 05-05. Jestem po dwóch poronieniach, nie mam z kim pogadać o ciąży (prócz męża....) bo nie chcę nikomu mówić. Przy poprzednich ciążach nie uczestniczyłam w żadnych forach itp i dlatego teraz chyba chcę zmienić podejście do ciąży i od początku myśleć, że wszystko będzie ok. Byłam pierwszym USG, wymiary prawidłowe dla swojego wieku, serduszko 124 na minutę, więc przyznam, że odżyła nadzieja ze wzmożoną siłą. Wierzę, że z Wami zostanę do maja:)
 
reklama
Do góry