reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
To i ja się przywitam.
Mam 32 lata, 1,5 rocznego synka, bardzo nieciekawą sytuacje w zwiazku i właśnie się dowiedziałam, że jestem w ciąży.
Nie planowałam ale mimo wszystko się cieszę. Co ma być to będzie. Najważniejsze, żeby maleństwo się dobrze rozwijało.
 
To ja się znowu witam -po wykładach padam na twarz i ledwo na oczy widzę
Widzę, że emocje są przed pierwszymi wizytami itp.
Podziwiam Was z tą betą :-)

Kami.p -może nieciekawy czas spowodowany jest Twoją drażliwością??? ;-) ja też dałam M trochę popalić ale musi mi wszystko wybaczyć:-D

Kachaa87 ciekawa teoria bo zazwyczaj Ci sami lekarze pracują i prywatnie i na NFZ Ci :-) tyle że prywatnie muszą być milsi. Idealnie jest iść do prywatnej kliniki na NFZ -bo z tego co wiem NFZ robi kontrolę za kontrolą i narzuca takie normy do tych wizyt -szkoda, że w państwowych przychodniach tak tego nie traktują...

Anno -super wiadomość, gratuluję!!!

Jajeczko89 -od groma!!! samo prowadzenie ciąży prywatnie to w Warszawie ok 3.000,00zł a do tego badania przed każdą wizytą:szok: też mam luxmed i jestem w teraz przeszczęśliwa :-D


Pola91 nie czytaj takich rzeczy. Ja też straciłam pierwsze dziecko, w drugiej ciąży myślałam, że oszaleję -teraz mam nadzieję że wszystko będzie cudnie i nie mam zamiaru się zamartwiać :-D

niusiaM86 jak samopoczucie??? ok oprócz tego, że tak patrzę po nickach i chyba jestem tu najstarsza:baffled::-D ja też nie mam objawów (póki co) i dzięki losowi -bo od 6 tygodnia w poprzedniej ciąży ja zaczęłam wymiotować to skoczyłam w 22tc hehe

Pozostałe mamusie pozdrawiam i uciekam :-) do nauki!!!
 
Helooooł :D
Mnie piersi bolą i są tkliwe, ale czasem bardziej czasem mniej - nie wiem od czego to zależy ;)
Ja też wizytę będę mieć 14, i też mam nadzieje, że już będzie zarodek a może i serduszko :)
Pierwszą ciąże którą straciłam chodziłam państwowo - i jakoś mam uraz, teraz tylko prywatnie.
 
Ja mam też trochę większe piersi i takie lekko bolące, poza tym mdłości ale to tak różnie czasem rano czasem popołudniu a są też dni że wcale,
poza tym apetyt na kwaśne ostatnio otworzyłam słoiczek marynowanych pieczarek i dosłownie się rzuciłam na nie ;)
 
Troszke wychodzi przez cala ciaze ale jakos mam większe zaufanie do prywatnych ginow niż nfz - przeboleje kaske:tak:

Tez ide prywatnie bo wychodze z podobnego założenia :) zwlaszcza ze gin na nfz do którego chodzilam nawet nie ma aparatu do robienia usg.

Tirli to ja mam zachciewajki na ogórki konserwowe :D

Witam nowe mamusie :)
 
Ostatnia edycja:
według przesądów w które kiedyś wierzyły ciężarne to jak są zachciewajki na kwaśne to będzie chłopiec
ja osobiście w przesądy nie wierze ale ten mógł by się sprawdzić mam już dwie córy więc chłopiec był by mile widziany
jak będzie córcia też będzie dobrze jak to mówią "ważne żeby było zdrowe" ale współczuje mężowi bo same baby w domu :)
 
To ja się znowu witam -po wykładach padam na twarz i ledwo na oczy widzę
Widzę, że emocje są przed pierwszymi wizytami itp.
Podziwiam Was z tą betą :-)

Kami.p -może nieciekawy czas spowodowany jest Twoją drażliwością??? ;-) ja też dałam M trochę popalić ale musi mi wszystko wybaczyć:-D

Kachaa87 ciekawa teoria bo zazwyczaj Ci sami lekarze pracują i prywatnie i na NFZ Ci :-) tyle że prywatnie muszą być milsi. Idealnie jest iść do prywatnej kliniki na NFZ -bo z tego co wiem NFZ robi kontrolę za kontrolą i narzuca takie normy do tych wizyt -szkoda, że w państwowych przychodniach tak tego nie traktują...

Anno -super wiadomość, gratuluję!!!

Jajeczko89 -od groma!!! samo prowadzenie ciąży prywatnie to w Warszawie ok 3.000,00zł a do tego badania przed każdą wizytą:szok: też mam luxmed i jestem w teraz przeszczęśliwa :-D


Pola91 nie czytaj takich rzeczy. Ja też straciłam pierwsze dziecko, w drugiej ciąży myślałam, że oszaleję -teraz mam nadzieję że wszystko będzie cudnie i nie mam zamiaru się zamartwiać :-D

niusiaM86 jak samopoczucie??? ok oprócz tego, że tak patrzę po nickach i chyba jestem tu najstarsza:baffled::-D ja też nie mam objawów (póki co) i dzięki losowi -bo od 6 tygodnia w poprzedniej ciąży ja zaczęłam wymiotować to skoczyłam w 22tc hehe

Pozostałe mamusie pozdrawiam i uciekam :-) do nauki!!!
póki co nie czuję się wcale jakbym była w ciąży brak @ nawet nie może być objawem bo jestem jeszcze przed terminem:p
 
Mam na imię Ania mam 28lat, to moja trzecia ciąża, ale mam tylko jednego niespełna 2 letniego synka, jedną ciąże utraciłam. Niestety powoduje to u mnie spore nerwy przed wizytami, bo boję się powtórki ;) Na pierwsze USG chcę iść dopiero w 6 skończonym tygodniu, wcześniej i tak nie będzie widać serduszka ;) Mam nadzieję, że znajdę czas na poczytywanie Was i przyjmiecie mnie do swego grona majóweczek :)
 
reklama
Witam wszystkie nowe przyszłe mamusie :)

Anno - Twoja historia jest niemal identyczna jak moja... Ja też mam na imię Ania, też mam 28 lat i również to moja trzecia ciąża, tyle że mój synek młodszy :)
Razem będzie nam łatwiej w nerwowych chwilach :)
 
Do góry