reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Hejo:) moja noc przeplatana była smarkaniem i nawilżaniem gardła i tak o 4 mój wstał do pracy, zrobił herbaty, dopadł mnie glodek... Zjadłam jabłko, zasnęłam, mała obudziła mnie teraz kopniakami:) pogoda wyglada na prawdziwie wiosenna, zobaczymy jak tam z temperatura. Przez ostatnie dwa dni leżałam w łożku, dzis sie zbieram. Porozciągam sie troche, pójdę na małe zakupy, zrobię jakis obiad:)
Dobrego dnia dziewczyny!
 
reklama
Ja kupowałam aventa - a rozmiar to ja wybrałam jakiś neutralny juz nie.pamietam nawet.
Dziewczyny a czy Wy smarujecie sutki teraz żeby nawilżać i żeby były mięciutkie ? Mi wczoraj siorka powiedziała żebym zaczęła smarowac maltanem no i się zastanawiamy juz zacząć ?
 
U mnie dziś mega spokojny poranek. Mąż przyszykował i zawiózł dzieciaki do przedszkola - nawet nie wiedziałam kiedy a ja obudziłam się dopiero o 10. Masakra, taka rozpusta!
u mnie z wagą w ciąży to jedna wielka zagadka bo od początku przytyłam tylko 1,5 kg. Fakt przed ciążą nazbierałam jakiś dodatkowych kilogramów i z 5 kg do zrzucenia było ale jak tylko się dowiedziałam że noszę pod sercem maluszka jadłam normalnie, wręcz przyznam się że czasami za dużo. Jednak z nóg, rąk, twarzy zaczęłam chudnąć a tylko brzuszek się powiększa. To dla mnie jedna wielka zagadka ludzkiego organizmu. W poprzednich ciążach nie było tak pięknie ;) W pierwszej 11 na plusie a w drugiej 9. Czyli tak normalnie.
 
Ja oslonek nie kupowalam i nie zamierzam.
Tak, bede przygotowywac sutki przed karmieniem. Na szkole rodzenia polozna mowila zeby uzywac masci Maltan od ok. 36 tc 2 razy dziennie. Ma to je uelastycznic i zapobiec wielkim ranom.
 
Dzięki dziewczyny - ja właśnie miałam mojej położnej zapytać teraz na spotkaniu ale Wy też przecież doświadczone mamy ;)
 
U nas też słoneczko świeci az miło patrzeć za okno :) dziś jest 32 tydzień :) bliżej niż dalej a ja się już nie umiem doczekać :)
 
reklama
Moja babcia sprzedała mi patent na hartowanie skutków. Od 36 tyg. Smarować je kostkami lodu. Mówiła, że przy moim ojcu tego nie robiła i miała wielkie rany a przy wujku robiła i od początku bez problemu. Nawet na jakiejś stronie o karmieniu o tym czytałam więc coś musi działać.
 
Do góry