reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Witam sie i ja po śniadanku :) kasik ja bede myła, bo płacić nikomu nie zamierzam a jesteśmy tu sami. Wiec ja dwa mniejsze, a mój A jedno na cała ścianę w salonie machnie. Słyszałam opinie, ze nie wolno ze względu na podnoszenie rąk, ale ja codziennie podnoszę ręce gdy ćwiczę... Z ciężarkami- właśnie zeby plecy rozciągnąć, wiec... Ja umyje póki nie mam problemu z ruszaniem. Firanek nie bede wieszać, bo nie mam:D Nie lubię strasznie.
Dziewczyny powodzenia u lekarzy, na badaniach.. Dobrego dnia:)
 
reklama
Jezu jakie ja miałam sny! Wcale się nie wyspałam !:/ leżę jeszcze w łóżku ale zaraz wstaje i idę śniadanie robić. Co do okien to tez mi lekarz mówił ze absolutnie nie wolno bo nie można rąk u góry trzymać ale po 38 tygodniu myślę że można:D ale to już będzie po świętach:p ja też musiałabym umyć ale to niech maz zrobi ja się nie zabieram żeby później nie było a po co mi to było itd . U nas pogoda do ....brzydko i szaro :( odpoczywam dziś :D
 
Dołączam się do kiepsko śpiący, pół nocy nie przestałam, tylko leżę i myślę co, gdzie i jak dla dziecka zorganizować...chyba stresuje mnie zbliżającą się data rozwiązania ;)

W nocy znów spadł śnieg o_O a jeszcze 2 dni temu ciepełko i słoneczko, dziwna ta pogoda :D
 
Heloł, ja już po śniadanku. Badania moczu i morfologii zrobione, dziś ważna wizyta. 3 badanie prenatalne i 3D robimy przy okazji. Co do okien, to do nas przychodzi raz w tygodniu pani, która ogarnia chatę, ale niestety nie robi tego dokładnie, okna też umyje, ale po po porodzie, jak już wrócę do formy, zajmę się tym wszystkim sama. Bo nikt ci tak dobrze nie zrobi, jak ty sobie sama. W dodatku porysowała mi baterie w wc i płytę indukcyjną, bo czyściła ją z bransoletką na ręce. Jest rysa. No ale mąż się uparł, że mi nie wolno i nie przetłumaczysz...
 
A ja się witam przy śniadaniu :p Jak się zdecydujemy na mycie okien na święta to pewnie zrobi to mąż, bo mi nie pozwoli :p Chyba, że cichaczem chociaż te mniejsze umyję i powiem mu po fakcie, bo u nas tego dużo :/

Gosia oszczędzaj się... ja tak szalałam z remontem w styczniu i wiem jak potem wszystko boli, że wstać nie można. Jak już się położyłam to tak zostałam :p Wiem, że chcesz to ogarnąć, ale rozłóż to sobie jakoś w czasie ;)

Trili powodzenia i oby Wam te 3 dni szybko minęły ;)
 
Hey. Jak tam samopoczucie. U mnie szaro buro za oknem to nic sie nie nic się nie chce. Ostatnio strasznie was zaniedbuje. Absolutny brak czasu mnie dopadł. Teraz remontujemy pokój małego.straszny sajgon. Wszystkie rzeczy mam w sypialni tak ze sie ruszyc nie mogę, wszedzie pelno kurzu i pyłu. Jutro beda malowali ściany wiec ja sie pakuje i wynosze na dwa dni do rodziców co bu nie wdychac smrodkow. Ja wiekszosc dnia jezdze za jakimis srubkami,parapetami pedzlami i innymi pierdolami. Musze dzis po szkole rodzenia kupic farby szara i niebieska ale sama nie wiem jakie odcienie wybrac zeby pasowaly do siebie. Ech....
Chwycilam syndrom wicia gniazda plus hornony daja sie we znaki i nie mam humoru,chce mi sie płakać nawet z powodu nie mocy wybrania odcieni kolorow do pokoju :p
Dzis kolejne zajecia ze szkoly rodzenia. Poki co mielismy omowiony dokladnie kazdy okres porodu,radzenie sobie z bolem,oddychanie,parcie, pozycje wertykalne,porod rodzinny jak tatus moze pomoc,co spakowac do torby,oglądaliśmy zdjecia i filmy z porodowek, objawy porodu,kiedy jechac do szpitala itp. Dzis ma byc o karmieniu piersią. Bardzo fajne te wykłady. Polozne tak rzeczowo i praktycznie pokazuja jak to wyglada ( szkola rodzenia jest w tym szpitalu w ktorym rodze) liste rzeczy do szpitala mam ogarnieta spakuje sie po remoncie. Martwi mnie tylko wielkosc torby bo pasuje mi zabrac mala torbe ( mam taka sportowa na basen/silownie) i nie wiem czy sie do niej zmieszcze....
 
Co do torby do szpitala to ja małego nie mieszcze w taką na basen :d a sobie zakupiłam taka 70+ cm długości :D

To mówisz remonty pełna para. U mnie w maju ruszają :) juz się nie mogę doczekać kiedy się przeprowadze do naszego gniazdka i będę urządzać pokoik:) może na dzień dziecka z naszym dzieckiem Juz się wprowadzimy:))
 
Co do tego laktatora to ja sprawdziłam jego moc :p ssie jak odkurzacz

A z myciem okien to też chodzi o to żeby po prostu nie stracić równowagi i nie upaść. Ostatnio wieszałam lustro stojąc na krześle i na prawdę ciężko jest utrzymać równowagę z brzuszkiem.
 
Też się cieszyłam na robienie pokoiku dla Ernesta a teraz przy końcu dochodzi do mnie, że zanim tam trafi to minie chwila więc pokój będzie czekał aż wyprowadzi się z naszej sypialni grrr

Ja mam ręczny laktator z Canpolu no i zasysa ale czy wystarczająco mocno to się dopiero okaże ;)
 
reklama
Hej!

Kurcze, a ja miałam właśnie wychodzić na spotkanie z tego cyklu "Godny poród", ale zauważyłam śluz delikatnie podbarwiony krwią... :/ I nie wiem teraz czy IP czy czekać cierpliwie do jutrzejszej wizyty. Położna na SR mówiła, że mogą zdarzać się lekkie plamienia, a niepokojąca jest tak naprawdę żywa, czerwona krew. U mnie wygląda to tak jakby jakieś naczynko pękło, a mam delikatną nadżerkę, więc może coś tam przy aplikacji luteiny podrażniłam. Nic mnie nie boli, młoda się rusza. Nie wiem czy panikować czy nie.
 
Do góry