reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Ja będę robiła dopiero.
Kasia to konsultuj z lekarzem. Kiedy wizyta? Tylko nie czytaj za dużo bo żebyś sobie nie wkręcać za dużo.
 
reklama
Ja też jeszcze tych badań nie robiłam. Pewnie będę robić w najbliższym czasie. Kasik, tak jak dziewczyny piszą, dobrze byłoby się skontaktować z lekarzem.

Zmęczona jestem. Plecy mnie wykańczają:/ Ja z okazji dnia kobiet dostałam od narzeczonego różę (wie, że nie lubię tulipanów:p). Mamy też do odebrania wózek i fotelik ze sklepu, bo dzwonili, że dostawa przyjechała, ale jeszcze nie wiem, kiedy pojedziemy.
 
Jutro mam wizyte i czekam jak na szpilkach na diagnoze lekarza.

Gosia za późno, juz naczytalam sie na necie..
 
U mnie z cerą nawet fajnie. Czasami jakieś krostki, ale tragedii nie ma. Paznokcie raczej bez zmian, włosy lepsze niż przed ciaza, za to dłonie strasznie suche. Robim co mozem, ale z różnymi skutkami ;)
Wzięłam się dzisiaj za pranie ciuszków, przygotowałam szuflady dla Szymka I jutro ciąg dalszy prania. Później prasowanie mnie czeka :o
W ogóle to dzisiaj mi się śnił były mister Polski - Maślak :D nie pamiętam już dokładnie co, ale on? :D
 
ja się dziś poplakalam z niemocy... brzuch, kręgosłup i nogi bolą masakrycznie. .Brzuch spina się co chwilę a W domu ciągle coś do zrobienia. Mam dość
 
Niemoc to ja mam teraz. Leżę w łóżku i nie jestem w stanie wstać. No ale szafa spakowane w całości na nowo.
 
Dzień dobry z rana :)

Jak Wam minęła.noc ? Ja się co chwile budziłam i mimo to jestem.wyspana . Wstałam wcześnie bo będę jechać na badania do szpitala .

Miłego dnia :)
 
Witam ja dzis nie wyspana budziłam sie co chwilę ale to pewnie z nerwów. Jadę dzis z córką na trzy dni do akademii medycznej robic badania.
 
Ja właśnie też ciągle się budziłam w ogóle miejsca nie mogłam sobie znaleźć - może dlatego że jestem u mamy .
A badania w jakim kierunku ?
 
reklama
Do góry