reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Cześć Kobietki -wszystkiego najlepszego w naszym dniu!!!!!!!!!!!!

Malutka nic się nie martw -będzie dobrze, tak jak dziewczyny piszą jeszcze będziesz tu nam marudziła, że my już rodzimy a Ty dalej z brzuszkiem;-) ;)

Ja póki co nie nadrobię ale szybko Was przestrzegę -wywaliłam się, wyrżnęłam jak długa. Córcia moja kochana chciała mi zrobić niespodziankę i umyła podłogę -mokrymi chusteczkami. Ja zawsze chodzę w kapciach a ten jeden raz kiedy własnie szłam bez zrobiłam ślizg i JEB.
A że to było na tyłek to lekka panika była ale ryzyko minimalne, zawiozłam młodą do przedszkola (przecież M wyjechał) i miałam po nią jechac po południu a tu brzuch mi twardnieje, boli jak diabli:szok: siedzę w tym aucie i myślę -no jak odbiorę córkę to już na ip nie pojadę, siedzę i czuję jak boli co chwilę.
Na ktg żadnych skurczów nie odnotowano... a ból był stą, ze moje dziecko odwróciło się nogami w dół i biegało po szyjce:confused2: przy okazji sprawdzili czy po tym upadku nic się nie stało.

Uważajcie na siebie i maluchy bo więcej strachu niż to warte przeżyłam a jeszcze nie odróżniłam skurczy od kopania małej:laugh2: no i nie odróżniłam jej napinania od twardnienia macicy -wiec już nic mnie nie zdziwi
 
reklama
dzien dobry w ten piekny kobiecy poranek.

wlasnie zjadlam sniadanie uwaga kanapki z nutella (!!!) ale zrobilam odstepstwo bo dzis moje swieto.
teraz szykuje sie do fryzjera a potem jade kupic jakies galoty (czyt. legginsy) na tylek i moze jakas kurtke wiosenna.

milego dnia dziewczyny
 
Malutka trzymajcie się, najważniejsze, że jesteście pod opieką w szpitalu. Szyjka się nie skraca, skurczy nie masz, wiec musi być ok :).
Ja miałam wczoraj dopllera kończyn dolnych i znowu znaleźli zakrzepy :(. Do końca ciąży będę musiała się kluc clexane narazie 100 a później do końca i do końca połogu 80. Tylko brzuch mam już taki duży i nie ma gdzie robić zastrzyków :(. Czy któraś z Was bierze clexane?
 
13x13 ja dopiero na ktg zorientowałam się, że to było napinanie macicy a nie wypinanie Kuby. Człowiek uczy się całe życie.

Śniadanie zjedzone, czekamy na badania. Ja marzę o śnie, ale leży pani z dzieckiem z nami i do tego ten zegar straszny.
 
Małka oj to spore dawki. Kameleonleon chyba ma clexane. Ja mam insulinę to inaczej się wbija.

13x13 dobrze ze tylko na stresie się skończyło. Ja też nie odróżnia czasem skurczy od napinane się małego. Ale wczoraj jak nie mogłam spać to jednak skurcze HB poczułam. Normalnie to bym nie odróżnia a tu towarzyszył lekki ból prawie nie wyczuwalny.

Jazda autem w korkach to masakra. Ciekawe ile jeszcze dam radę. Ja bez auta to nie funkcjonuje. Po pierwszym trymestrze jak musiałam jeździć komunikacją do pracy mam uraz.
 
Malutka wszystko będzie dobrze , tak jak piszą dziewczyny staraj się nie stresować bo na pewno Kubuś to odczuwa i to też dlatego tak może się kręcić . Wiadomo ,że w takiej sytuacji ciężko o spokój ale staraj się i powtarzaj sobie, że wszystko jest i będzie dobrze do końca . Najważniejsza psychika żeby się dobrze nastawić.
A czy te skurcze które myślałas ze to wypiana się Kuba a nie wypinal to różnią się czymś od wypinania ?
Mi wczoraj cały dzień się wypinal (odczuwałam to tak ze np była jedna górka z prawej strony lub dwie z prawej i z boku czyli głowa i nóżki)

3maj się kochana i trzymam kciuki :* :*
 

Załączniki

  • wagina.jpg
    wagina.jpg
    58,4 KB · Wyświetleń: 101
Ostatnia edycja:
Malutka bądź dzielna!
Dziewczyny jedna z dziewczyn na fb jest już pierwsza mama majowa... Przez słabe przepływy dzieciaczek sie nie rozwijał i wczoraj podjęto decyzje o cc.
Ja jak obiecałam dzis zabieram sie za robótki domowe. Choc info o cc troche mnie zmroziło...
Wszystkiego dobrego kobietki!
I dobrego dnia!
 
reklama
Malutka trzymaj się!!!
Ja od ok 25 tygdnia miałam rozwarcie 2 cm a do tego krótka i miękka szyjka a urodziłam tylko cztery dni przed terminem. Fakt leżałam tydzień w szpitalu dali sterydy dziecku na płucka a potem do domu z przykazem leżenia z poduszką pod tyłkiem. Dwa tygodnie przed terminem zaczełam normalnie chodzić a i tak mała się nie śpieszyła.
Głowa do góry.
 
Do góry