reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Malutka no i dobrze, ze jesteś w szpitalu. Teraz jak Ci włączą podtrzymanie, to czasami i 40 tego tygodnia możesz nie urodzić jeszcze:cool2:nie nakręcaj się, bo to nic dobrego nie daje. Niektóre z nas, jak wiesz, prawie całą ciążę leżą, a Tobie zostało już niewiele - nudno, ale wytrzymasz.
 
reklama
Badz dzielna, juz niedaleko!!! :)
Kurcze, mialas dzisiaj lekarza i nic nie stwierdzil wczesniej?
W ktorym tyg jest Malutka bo nie wyswietlaja mi sie suwaki:^
 
Dziewczynki normalnie brakuje mi czasu, ciagle cos :( Mam mezusia i synusia w domku, wiec wypelniaja moj czas po brzegi. Nieraz jest milusio - nie raz drastycznie hehhe za duzo czasu razem jeszcze z ciezarnia to tez niedobrze:p

Jest juz pozno, wiec nie bede zaduzo sie rozpisywac,

Malutka przesylam Ci duzo pozytywnej energi, abys miala duzo sily, bo w koncu Twoj Kubus to tez silny chlopczyk :) Trzymaj sie i niezamartwiaj, bo jestescie w dobrych rekach i pod stala opieka

Chociaz to jest najgorsze.. Wracasz uradowana z wizyty, ze wszystko jest wporzadku, a niedlugo potym dzieje sie cos niepokojacego..

Jutro i ja zobacze sie z moja Niunia <3
Oczywiscie bardzo sie ciesze, ale juz sie zaczynam stresowac, przed wyjsciem standardowo bedzie nerwowka :cool:
 
Jasmina tez nie widze suwaczkow, ale Malutka chyba 30tc jeszcze nie przekroczyla, ale trzymamy mocniutko kciuki :*
 
Jestem na Lutyckiej. Dopiero na salę mnie położyli. Jeszcze usg mi robili, mocz oddałam, krew pobrali. Szyjka ma ok 3 cm. Wiec dobrze. Rano napiszę więcej. Spróbuję zasnąć.
Jasmina ja mam 29+3 tyg.

Dzięki dziewczyny :*


Jest 4 nad ranem. Nie spałam jeszcze. Jest na sali okropny zegar. Zamierzam rano zapytać czy jego obecność jest konieczna. Do tego Mały się tak kręci, że nie wiem, jak mam leżeć ;( martwię się tą jego aktywnością. Do tego wszystkiego dodam, że na sali jest miliard stopni.
 
Ostatnia edycja:
Malutka - dobrze, że szyjka ma odpowiednią długość, zawsze to jakiś plus. Mam nadzieję, że chociaż na chwilę udało Ci się usnąć, odpoczynek Ci się przyda. I mam nadzieję, że brzuch choć trochę przestał boleć.

Ja dzisiaj wstałam o 7. Barbarzyńska godzina jak dla mnie. Przez to L4 odzwyczaiłam się od takiego wstawania, a przecież do pracy głównie o tej godzinie wstawałam. No nic, pojadę na wizytę do lekarza a potem najwyżej się zdrzemnę jak zajdzie taka potrzeba. Chociaż szczerze mówiąc wolałabym nie, bo wtedy istnieje szansa, że wieczorem zasnę o normalnej godzinie i nie będę się znowu kręcić do 2.
 
Malutka, wyjmij baterie z zegara, nikt nie zauważy, albo polecam stopery na uszy. Będzie dobrze!

Ja znowu od 5 nie śpię :/ co za okres beznadziejny. Później jeszcze bardziej ten czas mi się dluży. Córcia w przedszkolu, mogę leżeć. Coś mnie brzuch pobolewa.
 
Dzień dobry z rana :-)

Malutka ojej rozwarcie.. nie ciekawie, ale trzymaj sie! Jestes pod dobrą opieką, na pewno wszystko będzie okej. Teraz duzo lez i wypoczywaj. A mały sie kręci, bo zapewne odczuwa, że mama sie stresuje i zamartwia.. wszystkie tu o Tobie myślimy i zaciskamy kciuki :-*

Ja jutro wizytuje i tez juz nie mogę sie doczekać. A dzisiaj ide wyniki odebrac, az sie boje.. zwłaszcza o mocz.

Nie śpię od 7:00, bo obudziłam sie razem z mężem, z reszta jak codziennie, ale jeszcze leżę, nie wykluczone, że jeszcze mi sie oko przymknie ;-)

A tak przy okazji to w dniu naszego święta, życzę wszystkiego najlepszego babeczki :*
 
Witam ! malutka trzymaj sie !!! Ja w pierwszej ciazy mialam rozwarcia 2cm i chodzilam tak przez 2 miesiace i bylam aktywna wszedzie chodzilam i tak mi wywolali porod w 39+4dni bo mialam cisnienie za wysokie ale z rozwarciem chodzilam 2 miechy dlatego u ciebie bedzie dobrze zobaczysz :) Mamy dzis swieto dla kazdej kobitki najlepszego :*** ja jeszcze leze w lozku ale zaraz wstaje bo juz corka mnie wigania xd milych niespodzianek dzis i milego dnia :*
 
reklama
Malutka466 trzymajcie się dzielnie. Jak szyjka długa to jest dobrze. Tak jak Plucik napisała z rozwarciem można chodzić sporo. Nie ma co zakładać najgorszego scenariusza. No o jesteś pod opieką.

Ja nie śpię od 6. Byłam w labolatorium. Chodzenie na nfz oddać krew to masakra. Skorzystałam z pierwszeństwa i weszłam bez kolejki, w której było z 20 osób. Noc miałam tragiczną. Raz jak się przebudziłam na siusiu to potem usnąć nie mogłam. Najgorsze jest to ze nie ważne jaka pozycja ja zaraz drętwieje. Synkowi raz lepiej na prawym, raz na lewym. Na wznak to się spać nie da.
 
Do góry