reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Cześć dziewczęta, wychodzę zaraz do pracy, wpadłam się przywitać. Wczoraj już nie miałam siły pisać, całe popołudnie z córcią na placu zabaw plus wieczorne prasowanie i bateria mi się skończyła ;)
Kachaa - kciuki za wizytę dziś i za to, żeby druga ciąża była bezproblemowa. Tak wiem, pewnie moja tez się zaraz przyzwyczai chociaż jeszcze wieczorem mówiła, ze dziś nie chce zostać sama w przedszkolu :no:
Agata - jeżeli Cię to uspokoi powtórz betę, jednak na lekarza chyba za wcześnie? Pęcherzyk ciążowy jest widoczny od bety min 1000. Więc tak jak dziewczyny pisały lekarz nic konkretnego jeszcze nie zobaczy.

Kasik - cześć :)na pewno jest to pozytywny wynik ;-)gratuluję i dlaczego tyle czasu czekasz na betę?
Afrodyta - Tobie też gratuluję i super, że jest nas coraz więcej.

Ja już na betę nie idę, ale zrobiłam wczoraj test - kreska wyraźniejsza i zamierzam jeszcze jutro zrobić jeden, czy ciemnieje.

Miłego dnia
 
reklama
Hej :) ja miałam dzisiaj pierwsze mdłości...
Teraz jadę zarejestrować syna do lekarza, od kilku dni ma krostki na buzi, nie wiem czy km alergia jakaś czy co.. wolę sprawdzić :)

Kciuki za wizytujace dzisiaj!
Miłego dnia dziewczynki!
 
Do góry