reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

sylwia próbowałam, ale mam wrażenie, ze to mi się rozwali. Będe jeszcze myśleć nad tym.

Mam częściowy dostęp do ZIPa. Badanie ginekologiczne, które miałam ostatnio tzn. tylko wywiad i badanie dopochwowe kosztuje NFZ 32,20 zł. Majątek. Ciekawe ile usg kosztuje. A wizyty na SORze to jakiś ryczałt/kapitacja, ale dokładnie jest podane co mi robili, co mi podali itd.

Ja nie wierzę w to, że ktoś może nie mieć pokarmu... Chyba, że przez jakieś ciężkie choroby genetyczne, sama nie wiem. Przecież do tego nas natura stworzyła, ja ciągle sobie wmawiam, że moje cycki to kraina mlekiem płynąca <haha> wiem, głupie, ale to mi pomaga w przyzwyczajeniu się do myśli, że będę karmić i że będę miała czym.
 
reklama
Normalnie nie do życia jestem dzisiaj przez to niewyspanie. A nie chcę się teraz kłaść, bo potem znowu w nocy nie będę mogła spać:/ Muszę się na razie jakoś przemęczyć.
Był dzisiaj u mnie kurier i zostawił paczkę z Gemini - strasznie wielka jest, nie wiem, co ja tam takiego zamówiłam. Na razie leży, nie mam siły się za to brać i rozpakowywać.
 
Powiedziałam dzisiaj o tych moich bólach głowy i lekarka zapytała tylko czy coś biorę, i jak powiedziałam że paracetamol to powiedziała że dopóki pomaga to jest ok. Jakby nie działał to już gorzej. Chociaż mi się wydaje że te bóle to od przemęczenia pracą. Teraz jak siedzę w domu kilka dni to mnie nie boli i czuję się o niebo lepiej. Trochę tylko mnie martwi to ciśnienie, zawsze miałam niskie a tu co wizytę to problem że za wysokie. Chociaż mi się wydaje że też stresuję się tymi wizytami i dlatego mi skacze.

Moja koleżanka dzisiaj urodziła chłopca <3
 
Kaylla jest tam mnostwo babelkowej folii i pustych pudeleczek zeby wypelnic gabaryt paczki :)

ja mam tak poukladane jak sylwiaa pokazala w komodzie i mam wrazenie ze to najlepsza opcja z mozliwych
 
dziewczyny pamietacie ile wasze maluchy wazyly w 29/30 tygodniu?
Ja tak siedze i sie zastanawiam jak to bedzie za 10 tygodni czy w domu mnie zlapie czy znow bede miec wywolany....chyba chcialambym zeby mi wody w domu odeszly i jechac do szpitala z swiadomoscia ze to juz.
 
Kaylla jest tam mnostwo babelkowej folii i pustych pudeleczek zeby wypelnic gabaryt paczki :)

ja mam tak poukladane jak sylwiaa pokazala w komodzie i mam wrazenie ze to najlepsza opcja z mozliwych

Ale masz szuflady na full. Bo mi się wydaje ze jak nie jest to to się wtedy rozwala. A wiadomo potem ciuchy część w praniu wiec te szuflady nigdy pełne nie będą
 
To ułożenie właśnie ładnie wygląda przed pierwszym użyciem, a jak trzeba będzie coś wyjąć, to moim zdaniem się rozwali... Albo jak koniecznie będę chciała konkretną rzecz to, że pozostałe mi wylecą...
 
Ja mam na tej zasadzie poukładane swoje piżamy i bieliznę nic się nie rozwala jak się wyciąga :) chyba że te pojemniki będą zapchane na maxa to wtedy może być gorzej.
Dla mnie to lepsze rozwiązanie niż sztuka na sztuce, bo wtedy nie wiem co jest pod każdą.
Zobaczymy jak wyjdzie w praktyce :D
 
reklama
Do góry