reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Oj, gdyby tak dało się przewidzieć, kiedy nam wody odejdą lub skurcze się pojawią. Byłoby super.

Ja kilka razy miałam sen, że odchodzą mi wody przy kasie w TESCO <hahaha>
 
reklama
No niestety się nie da. Czyli mój nie waży aż tyle :) widzę ze tu maja wagi większe :) mam nadzieje ze mój mały nie będzie miał 4 kg bo nie wiem jak urodze :D macie teraz jakieś plany na te tygodnie ?
 
Juz po wizycie.
Rozwiązaniem na moje migreny i mdlosci jest... rozwiazanie.
Także muszę na te kilka tygodni jeszcze uzbroić sie w duzo Apapu, Amolu i cierpliwości. Dziecko jest duze i mocno uciska mi juz wszystkie narządy, łącznie z zylami i stad moje migreny. Dojdzie niskie ciśnienie, kiepska pogoda i dramat gotowy.
Szyjka ma 3,4 cm, wiec bez zmian, pozamykana. Pola ma bardzo nisko główkę, wiec niestety mocno mi ta szyjke testuje, ale skoro dobrze trzyma to tylko sie cieszyć.
 
Dzięki Dziewczyny, na SR idę dopiero za tydzień i jestem ciekawa czy poruszają tematy karmienia MM od pierwszych dni, bo nigdzie nie ma rzetelnych informacji na ten temat oraz jak zatrzymać naturalnie laktację, jeżeli chce się przestać karmić, albo czy można karmić tylko odciąganym mlekiem z butelki.
Ja sami nie poruszą tematu, to wprost zapytam, bo ja jeszcze nie podjęłam decyzji co do karmienia i chciałabym poznać wszystkie strony medalu.

A co do szpitala to inna kwestia, tam zawsze robią wszystko, żeby pozbyć się kłopotu, a doradztwo laktacyjne to jest, ale tylko na papierze :/
 
Ja bym chciała karmić piersią po pierwsze dziecko korzysta na tym po drugie to wygoda a to trzeci te mleka są drogie. Ja będę się starać by mój synek umiał jeść z piersi nie po puszcze jak przy córce
 
reklama
Ale dzisiaj miałam kiepski dzień. Męża prawie cały dzień nie było, więc musiałam często wstawać i trochę rzeczy przy Małej zrobić. Później bolał mnie brzuch od tego :/ aż się boje co usłyszę na następnej wizycie :/ w dodatku cały dzień głową mnie bolała
:/

Ja Małej tez nie dopajalam, nawet w największe upały. Pokarm sam się dostosowuje do potrzeb dziecka.
Tez uważam, że nie ma słabego pokarmu, tak uważano kiedyś. Ale racja, że stres jest najgorszy i nie sprzyja laktacji. Ja pokarmu miałam w brud, ale kilka kryzysów laktacyjnych tez przeszłam, zanim to się uformowalo i najczęściej właśnie wtedy kiedy miałam jakieś inne problemy.
 
Do góry