reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Afrodyta, ja tez sie obawiam blizniat, zwlaszcza, ze my w 2 cyklu po odstawieniu tabletek i ryzyko ogromne.

Wspolczuje choroby, ja mam krtan zainfekowana :( a bierzesz cos, antybiotyki?


Jezuuu, moje gardlo! :(
 
czesc dziewczyny, o ciazy dowiedzialam sie w srode. po 5 latach staran w koncu mam w brzuszku druga fasolke. termin obliczylam narazie w kalkulatorze porodow na 23. maj. jestem w 5 tygodniu ciazy. do lekarza termin na 28.09. wiec cierpliwie czekam. czy wy bierzecie dopochwowo progesteron? mozna go zazywac tak na wszelki wypadek? pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie
 
mi lekarz przepisał amoxycyline bo ponoc najsłabszy antybiotyk ale skuteczny tak ze biore aaa i jeszcze dał mi syrop by kaszel nie podrazniał gardła ale to jest syrop dla dzieci ale najwazniejsze ze dziala i przechodzi
 
Cześć dziewczyny. Mi dziś znowu wyszła tylko 1 kreska, ale mam coraz większe mdłości, kreskę na brzuchu dosyć ciemną i senna jestem, brzuch mnie pobolewa jak przy okresie, czyli takie same objawy jak przy pierwszej ciąży. Dziwne to.
Widzę, że 1 trymestr nie wszystkim służy. A tym, co mają tylko niewielkie dolegliwości to tylko pozazdrościć- jeszcze zatęsknicie za dobrym samopoczuciem :-)
 
Mnie najbardziej mdli jak jestem glodna dlatego co jakis czas cos przegryzam, nie za wiele bo mam niechec do jedzenia. Może którejś z was pomoże taki sposób :-) piłam też imbir z cytryną i było jakby lepiej
 
reklama
mnie jak mdli to pije herbate z sokiem z żurawiny i w ten sposób oszukuje swój organizm przez co mniejsze mam dolegliwosci ciazowe a jak czuje ze zbilz sie zgaga to pije czysta wode mineralna nie gazowana i zgaga odchodzi odrazu
 
Do góry