reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Marcelina23 u mnie z samopoczuciem w miare ok. nie mam wogole mdlosci, za to mam problemy z cera (wygladam okropnie) i nic na ten tradzik nie dziala. poza tym okropnie bola mnie piersi. masakra. tamten tydzien mialam ogromne zapotrzebowanie na rzeczy kwasne, sledzie, kapusta kiszona i ogorki. w tym tygodniu jest ok. odrzucilo mnie od slodyczy.
 
reklama
to mam idealne rozwiazanie dla ciebie jesli popsuła ci sie cera ,,,,, ale oczywiscie najpierw muszisz sopniowo to robic bo nie wiem jak zareaguje twoje cało....... zebyś nie zasłabła ..... wystarczy robic sobie 2 razy dziennie saune na twarz ... rano i wieczorem przez 20 min .... twoja twarz zacznie byc delikatna i jezeli masz np małe pory to one znikną a pryszcze czy inne trądziki zanikaja
 
Szyszunia0803 jakbym siebie czytala to samo jadlam na początku :-D dlatego zaczelam cos podejrzewać bo normalnie przed okresem to tylko słodkie teraz tez nie mam ochoty na słodycze. Z cera tez nie najlepiej zawsze miałam problemy ciąża to niby miała zmienić ale... Dzisiaj byłam zrobić badania i czekam już jak na szpilkach na wyniki. Lekarz dał mi skierowanie z poradni na nfz i za nic nie placilam a sporo tego bylo :-)
 
heh ja płace za wszystko ale po tygodniu mi msa zwraca całą sumę ( msa to mniej wiecej taka ubezpieczalnia ) bo bez ubezpieczenia by mi nie zwrucili ale od 7 miesiaca ciazy juz nie bede wg placic za nic az do 3 miesiecy po porodzie
 
Ja nie biore jak bylam tydzień temu na usg lekarz powiedzial ze wszystko jest w porządku i nie ma takiej potrzeby :-) mówił też ze teraz bardzo dużo dziewczyn ma wypisywany od tak na wszelki wypadek bez żadnych wskazań
 
Jagoda gratuluje zareczyn i ślubu w święta :)

Dziewczyny odebrałem wyniki badan i przerazilam sie wynikiem bakterii w moczu. Dzwonilam do dr kazal mi sie dzis pokazac kolo 18:30, bo planowa wizyte mam dopiero na 6 października.. ciekawe co mi powie..
Kciuki trzymam za wszystkie dzisiejsze wizyty!
 
reklama
Hej dziewczyny

niestety jak tak po zdaniu będziecie plotkowały to ja odpadam w czytaniu bo trudno mi się dokopać co u kogo a te które rzadziej piszą po prostu się gubią w tych postach.

Zgdzam się z 13x13. Pisanie postów po jednym zdaniu albo post pod postem i robią się 4 strony od godziny 7 a jest 11.

13x13 to córcia szczera jest, możesz jej przypomnieć, że z nią też cierpiałaś :tak: Współczuję Ci tych wymiotów naprawdę.

Marcelina23 w 5 tc to ja jeszcze biegałam, miałam tylko problemy ze wstawaniem, ale energii miałam tyle, że aż sama byłam zdziwiona. Objawy pojawiają się z dnia na dzień, ale każda kobieta nie musi mieć wszystkich. Im mniej tym lepiej. Nie czytaj o poronieniach, bo szkoda psychiki, lepiej się cieszyć.

Happymamusia gratuluje wizyty, ja to muszę czekać do czwartku, ciekawe czy zrobi mi usg też.

czesc dziewczyny, o ciazy dowiedzialam sie w srode. po 5 latach staran w koncu mam w brzuszku druga fasolke. termin obliczylam narazie w kalkulatorze porodow na 23. maj. jestem w 5 tygodniu ciazy. do lekarza termin na 28.09. wiec cierpliwie czekam. czy wy bierzecie dopochwowo progesteron? mozna go zazywac tak na wszelki wypadek? pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie

Ja biorę luteine (też progesteron) i bez przepisu lekarza, zaszkodzić nie zaszkodzi, bardziej moze pomóc na wszelki wypadek.

Jagoda gratuluję zaręczyn.

W pracy o ciąży mówię jutro szefowi, bo wraca z urlopu, z tą moją nie mocą nie będę w stanie się ukrywać. Zresztą powoli trzeba znaleźć osobę na moje stanowisko. Ja się nie dziwie, że pracodawcy nie są zadowoleni, mimo, że jak pójdziemy na l4 to nie ich koszt, ale blokujemy stanowisko, szkoli się nową osobę a jak wracamy, to z kogoś musi zrezygnować. Przyjąć nas musi, ale potem może zwolnić.

Dzisiaj mam straszne samopoczucie, mam zawroty głowy i duszności, mdłości takie, że prawie już wymiotowałam i coś mi się zdaje, że mnie to nie ominie.
 
Do góry