reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Obejrzę sobie w necie nową formułę pielęgnacji noworodka- dziewczyny na gimnastyce mówiły, że teraz inaczej się ponoć pielęgnuje, więc muszę być na czasie :cool2:
a'propos gimnastyki- fajnie prowadzona, ale tak brudnej salki fitness to dawno nie widziałam:growl: maty brudne, piłki brudne, strach normalnie nawet na macie się położyć, bo chyba brudniejsza od podłogi... szkoda, bo sympatyczne miejsce a brudem wkurza
 
U mnie włosy i paznokcie to masakra ale to skutek leków najprawdopodbniej. Paznokcie mi się łamią i rozdwajaja a włosy... eh te nieszczęsne wypadają są suche ciężkie okropne . Wcześniej co się farbowalam to moja fryzjerka ich nie poznała :/ trudno . Nie będę płakać po porodzie ze w ciazy ładnie pięknie a po się sypie :p
 
Moje paznokcie nie najgorzej, ale włosy ktore przez pierwsze 20tc wyglądały super, teraz zaczynaja straszyć... Przetłuszczają się i wypadają. To samo cera. Ja już kiedyś pisałam, ze moja cera nigdy nie była idealna, ale ostatnio wyglądam jak gówniarz. I sypie mnie nie tylko na twarzy ale rownież na dekolcie i plecach... Córka mówia :)
 
Zajady to akurat mój problem rok po roku cały okres zimowy. Różnica taka, ze normalnie smarowałam tribiotykiem, teraz walczę jedynie miodem i tłustym kremem.
 
Ja tyle kupowałam specyfików ze to wszystko o dupe.potluc :/ chyba taki urok ze być muszą bo juz nawet przestałam to smarowac , wkurwia mnie to bardzo
 
reklama
Do szkoły rodzenia nie chodzę i raczej sie już nie wybiore w necie jest dużo filmików wiadomości ja poprzez stronke bebiprogram chyba zgłębiam wiedze :)
włosy wypadały mi od poczatku byl etap że obawiałam sie ze jak tak dalej będzie to zostane łysa :( na szczescie teraz rzadziej wypadaja. Paznokcie jak byly twarde to teraz takie papierowe sie zrobily ze piłuje je do minimum.

Wczoraj skorzystalam z ladnej pogody i wybralam sie na spacer, a za to mala dala mi taki popis umiejetnosci tanecznych wieczorem ze ciezko bylo mi zasnac. A dzis pogoda do nani snieg z deszczem, strasznie nieprzyjemnie jest..

89dni ni zostalo :) ale ten czas leci.
 
Do góry