reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Kameloen jeśli przeziębienie się rozkręca, to chyba masz odpowiedź na te leukocyty. Dużo zdrówka życzę.
Nie mam zgagi i moja mała łysiutka więc by się zgadzało :)
Mój termin przypada na samą końcówkę maja więc z zazdrością patrzę, że u Was już trójka z przodu. Chciałabym spokojnie dotrwać do końca 28 tygodnia, a potem 32, dalej moja wyobraźnia jeszcze nie sięga.
 
reklama
GosiaS mój termin tez na sam koniec maja wiec w porownaniu do dziewczyn to się dłuży i dokladnie mam to samo, czekam na trójke z przodu.
Ewa90 dobrze, ze krazek zalozony, bedziesz spac spokojnie. Ja tez lezę i tak jak napisałas dla maluszka jest się w stanie zniesc wszystko. 3x2 nospy forte to niezła dawka, masz tyle zalecone ze wzgledu na krazek czy cos innego np skurcze?
 
Ja od początku ciazy na nospie jadę . Ze względu na krazek teraz tak przez 2 dni ( strasznie mi się brzucho napina teraz ) liczę i zapisuje godziny ale nie są to regularne spięcia na szczęście . Później powracam do dawki 3x po 1 a później 2x po 1 . Oj tak teraz będę spokojniejsza mogę spać spokojnie - choc mój mały brzdac jak zwykle zaczyna tancowac kiedy ja bym chciała iść spać :/
 
Witam z rana, ja juz na nogach.
Dzisiaj po pracy ostatnie spotkanie w SR. Dzisiaj będzie o karmieniu. Bardzo ważna sprawa :-) alez ten czas leci, dopiero sie zastanawialam czy sie zapisywać a tu juz ostatnie spotkanie.

Ewa widocznie on śpiący nie byl :p moja mała mi dala popis z rana, nie wiem czy budzik ją obudził czy akurat sama sie obudziła ale chciałam jeszcze drzemke zrobic to juz nie bylo szans :-)
 
Hey
Ja juz tez nie śpię :/ zasnelam wczoraj po 2 . Mój kreciolek się juz najwidoczniej wyspal bo od rana szaleje :) mąż mi robi śniadanko i po mam nadzieje ze usne bo boli mnie głowa od niewyspania.

Miłego dnia :)
 
Witam z rana, ja juz na nogach.
Dzisiaj po pracy ostatnie spotkanie w SR. Dzisiaj będzie o karmieniu. Bardzo ważna sprawa :-) alez ten czas leci, dopiero sie zastanawialam czy sie zapisywać a tu juz ostatnie spotkanie.

Ewa widocznie on śpiący nie byl :p moja mała mi dala popis z rana, nie wiem czy budzik ją obudził czy akurat sama sie obudziła ale chciałam jeszcze drzemke zrobic to juz nie bylo szans :-)

Ja jutro mam 7 z 10 spotkań w SR a potem mam jeszcze z 15 zajęć dodatkowych więc będę tam chodzić do dnia porodu ;)

Mój Erneścik wczoraj miedzy 20 a 22 wyżył się na całego ale potem dał mi spać kochany :), no i tradycyjnie od rana trochę dokazuje bo to jego ulubiona pora na zabawy w brzuszku :D

Ja już wstaje, kawka, śniadanko i serialki, wieczorkiem może skoczymy do IKEI ale póki co nie ruszam się z domu bo pogoda nadal do dupy :/
 
Ja dziś lecę sama na zajęcia. Mąż ma popołudniową zmianę.

Mój synek tak się przeciąga leniwie dziś. Chyba nie ma główki na dole bo nie ciśnie mnie tak pęcherz.
 
Moj wczoraj wieczorem tak rozrabiał ze aż małż sie wystraszył, że go zdenerwowałam i dopiero jak mu takie usypiaczki z pozytywka puścilismy to usnął. Chyba on też nie lubi jak się kładę na wznak bo wtedy bardziej rozrabia.
 
reklama
Obudziłam się z aftą na połowie podniebienia. Tak pilnuję i jeszcze coś musiałam złapać :-( :( Przed ostatnim poronieniem też miałam afty więc mnie to przeraża, wiem że dzidzia już duża, ale byle jej żaden wirus nie zaszkodził... Pogoda mogłaby się wreszcie zmienić.
 
Do góry