reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Ewa90 to dobrze, że dobrze :) Łykasz końskie dawki nospy. Chłopak Ci rośnie, że hoho!
Ja mam z wanną tak, że jak miałam krwiaka to mi lekarka zabroniła kąpieli w ciepłej wodzie - co najwyżej w letniawej i od tej pory tak mi się na umysł rzuciło, że choć mam wannę i biorę kąpiel to szybką, w wodzie ciepławej :)

Powiem Wam, że te historie o porodach w tych tygodniach - to mi ciary przez plecy przechodzą. Im dalszy tydzień to mam wrażenie, że bardziej się schizuje, że urodzę przedwcześnie. To chyba jakiś syndrom, bo w 18 tc nawet mi taki lęk przez myśl nie przeszedł. też podczytuje kwietniówki i wiem, że te bliźniaki z 32 tygodnia ważyły też malusio, bo jeden poniżej 1,4 kg. Wczoraj czytałam, że karmione są dożylnie, bo pokarm zalega w jelitach. No ale o bliźniakach się też właśnie mówi, że jak przyjdą na świat jako wcześniaki to mają trudniej niż pojedyncze dzieci, bo często są dużo mniejsze.
A wiadomo, dlaczego tej dziewczynie odeszły wody? Miała za krótką szyjkę? Skurcze? Co się stało?
 
Ewa, dobrze, że założyli Ci pierscioneczek. Teraz już będziesz spokojniejsza.

Mam nr przesyłki, jest napisane, że wydano do doręczenia. Jutro będę reagować jakby co...

Ja wózek planuję zakupić w kwietniu. Mam już wybrany, mam nadzieję, że mi się jż nie zmieni.

Czy słyszałyście o takim leku znieczulającym do porodu jak Nalpain? To ponoć jakaś nowość, coś też opiatowego, ale ponoć lepsze niż Dolargan. Mi wspominał o tym lekarz i położna.
 
Ewa, dobrze, że założyli Ci pierscioneczek. Teraz już będziesz spokojniejsza.

Mam nr przesyłki, jest napisane, że wydano do doręczenia. Jutro będę reagować jakby co...

Ja wózek planuję zakupić w kwietniu. Mam już wybrany, mam nadzieję, że mi się jż nie zmieni.

Czy słyszałyście o takim leku znieczulającym do porodu jak Nalpain? To ponoć jakaś nowość, coś też opiatowego, ale ponoć lepsze niż Dolargan. Mi wspominał o tym lekarz i położna.
Jestem szczerze zainteresowana:D muszę zapamietać nazwę i zgłębić temat na nastepnej wizycie.
 
reklama
Czy słyszałyście o takim leku znieczulającym do porodu jak Nalpain? To ponoć jakaś nowość, coś też opiatowego, ale ponoć lepsze niż Dolargan. Mi wspominał o tym lekarz i położna.

Na sobotnim szkoleniu mówiła o nim ta położna z Polnej, podobno super się sprawdza ale oddziałuje bardziej na dzieciaczka niż dolargan.
 
Do góry