reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Co do wanny, jakoś mam uraz gdy w 5tyg. byłam w szpitalu zabronili mi kąpieli w wannie i jakoś się już tego trzymam, dla świętego spokoju.

Na fb jest dziewczyna co w 28tyg bliźniaki urodziła, ma się dobrze tylko że muszą być jeszcze długo w szpitalu. - to dopiero jest coś, aż się włosy jeżą na samą myśl, obyśmy my jak najdłużej nosiły pod serduszkami nasze maleństwa :)

Ania - też dobry kurier.. :/ jak tak można, jak w tym tyg nie dojdzie to dzwoń na centrale.
 
reklama
A ile dzieciaczek ważył? 7 pkt to pieknie jak na 31 tydz. U mnie 30 tydzien sie zaczal, jeszcze jeszcze!
Zaczyna mi sie rozkrecac przeziebienie moze od tego znowu wyzsze te leukocyty..

W czwartek mam wizyte to sprawdze co po 2 tyg z szyjka, ale u mnie nie ma szans na zalozenie krazka bo infekcje, moj lekarz w takim przypadku powiedział , że nie można.
 
Wioleta, funkcjonuje zamknięty wątek :) Jaka Wioleta, Evelina :)

Ewa, mówią, że jak dziecko ma włosy na główce, to kobieta ma zgagę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry