reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Ewa swietne wieści :-) najważniejsze, ze z Oskarkiem wszystko okej. A z krążkiem chociaz będziesz spokojniejsza :-)

Sylwia ja wlasnie wcinam budyn z herbatnikami :-D
 
reklama
Tak do końca , np cesarke ustale w 38 tyg to mi zdejmie parę dni przed. Ale mi się brzucho napina strasznie od tego krążka :/
 
Ewa, krążek na pewno zapewni Ci spokój. Z Oskarka już niezły chłopak się robi. Super :D

Co do golenia, ja nie mam problemów jeszcze ani z nogami ani na dole :) ale w razie czego od czego jest mąż :) I w wannie nie byłam od kilku lat już, a tak mi tęskno.
 
No i urodziła ta dziewczyna z bellybestfriend, 7 pkt jej mała dostała. Swoją drogą to nieźle pisać posty z porodówki :p
a w którym tygodniu?


ANIA_BEATA dobrze, że mi przypomniałaś- kupiłam w Carrefourze termometr i za chwilę go wypróbuję mierząc wodę w wannie! Do wanny wolno, ale nie do ukropu; osobiście wytrzymuje w wannie max 10 min (wolę prysznic), więc jestem jakoś spokojna…

Wyśledziłam też, że kurier inpostu ma w d… moją przesyłkę z koszulami i jej nie podjął jeszcze z centrali, a leży od 20-tego…
 
czyli mój...
Możecie się śmiać, ale w związku z moim rozstrojem nerwowo-hormonalnym własnie mam w połowie spakowaną torbę do szpitala...:happy: nic mi nie jest, ale jak się wkurzam, to mam wrażenie, że urodzę przedwcześnie! Mąż:errr: mówi, że nic nie może, że jestem taka wrażliwa... sama się wkurzam czy co????????????/
 
Dziewczyny a ten nasz zamkniety watek funkcjonuje? Nawet nie wiem jak sie do niego dostac :p

U kwietniowek tez juz blizniaczki sa na swiecie :) Aha coraz blizej :D
Mauri z tego co dziewczyny chyba pisaly to 31tc, a blizniaki 32tc.

Ja z wozeczkiem ostatecznie zamierzam sie rozprawic ( czyt.wybrac) i w weekend zamowic, bo od 2-4tyg. niestety sie czeka :dry:

Ewciu super wiesci, Oskarek to juz spory chlopiec. Dobrze, ze masz w koncu ten krazek zalozony, bo przeciez ta niepewnosc wykancza:oo2:

Malutka Ty sie z nas nie smiej z tym goleniem, bo moj brzusio z dnia na dzien tak wystrzela, ze sama jestem w szoku.
I sie przyznam bez bicia, ze jutro bede miala co robic, bo jak mam sie wziasc za depilacje to mi sie odechciewa:p
Co prawda u mnie sie sprawdza, ze w drugiej ciazy szybciej wyskakuje i jest wiekszy, ale ten III trymestr to taki przelom, ze dzidzie bardzo duzo przybieraja i brzuchy wyskakuja juz takie konkretniejsze :)
Duzo tez zalezy od genow, postury, jak sie ma nadwage to tez tych kg niby mniej wpada

Gosia to moze to lazeni Ci posluzylo i rozchodzilas ta choleena rwe na amen :)
Ja po krotkim wypadzie do np. sklepu wymiekam, bo wszystko mnie ciagnie
 
Ostatnia edycja:
reklama
ImageUploadedByForum BabyBoom1456171066.297829.jpg

Na poprawę mojego wisielczego humoru upiekłam ciastka z musli i orkiszem. Bez cukru za to z łyżka kakao.
31tc... Mam nadzieje, ze z bobasem bedzie ok. Ale stresik mnie ogarnął. Chyba tego nie uniknę... A tu wyprawka w lesie.
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1456171066.297829.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1456171066.297829.jpg
    79,3 KB · Wyświetleń: 217
Do góry