reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Zaneta witaj, faktycznie kope czasu Cię nie było, co u Ciebie? Jak ciąża przebiega?

O matko dziewczyny... aż mnie dreszcz przeszedł jak przeczytałam o tej dziewczynie, która rodzi w 31 tyg.. to ja nie mam jeszcze połowy wyprawki.. i nie zamierzałam jej mieć do połowy marca/początku kwietnia..

Też mam chęć na wanienke i niebawem sobie wskocze się zrelaksować.

Ewa kciuki za wizyte! I daj znać po ;)

Plucik ja już wózek zakupilam.
 
reklama
A się zdenerwowałam dziś, cały dzień siedziałam w domu, czekałam na przesyłkę. Nic się nie działo, poprzez stronkę odnośnie śledzenia przesyłek patrzę a tu była próba doręczenia i paczka jest z powrotem na poczcie awiza nie było ani w drzwiach ani w skrzynce :/ za to do innych mieszkańców awiza porozrzucane.. co to za kurier! wydaje mi się, że w ogóle się nie fatygował i próbował jej dostarczyć.. poszłam na pocztę pytam babki, a to się okazuje, że to z innej poczty kurier.. oszaleć idzie.. ;/ jutro ma być ponowna dostawa..

Z wyprawką dalej tkwię w punkcie 0, czekam tylko aż mąż skończy robić pokoik i jedziemy po mebelki :)
Po wózek wybierzemy się na początku marca bo nie wiem czy będzie dostępny od ręki czy też będziemy musieli zamówić go.
 
Sylwia mi jak jeszcze byłam w Polsce poczta nigdy nie dostarczała paczek, nawet tych małych. Zawsze dostawałam awizo że była próba doręczenia a nikogo nie było :/ strasznie to wkurzające
 
Sylwia mi jak jeszcze byłam w Polsce poczta nigdy nie dostarczała paczek, nawet tych małych. Zawsze dostawałam awizo że była próba doręczenia a nikogo nie było :/ strasznie to wkurzające

tez się z tym kilkukrotnie spotkałam.. ;/ listonoszowi nie chce się po schodach dymać..
 
Masakra, dobrze, że mam szwagra na tej drugiej poczcie i okazuje się że kurier w ogóle się nie zjawił z nią u mnie, na szczęście sam mi ją odbierze :) także ulga.
 
Jakbyście zobaczyły, jaką listonoszkę mieliśmy w zeszłym roku to byście się nie dziwiły, że wszyscy schodzą do niej. Kobieta rozmiar jakiś XXXXL. Ale na rowerze jeździła :D
I z tego co wiem u nas na poczcie listonosz i kurier pocztowy to dwie inne osoby.

Dzisiaj był u mnie kurier, ja sobie w pokoju siedzę, mój mąż otwiera drzwi. Kurier: "pani Daria B...?" A mój mąż: "tak, tak". Mój mąż na chwilę stał się mną <hahaha>
 
Hejka. Poczytałam, ale nie jestem w stanie poodpisywać. Jesteśmy na wycieczce w Warszawie i dzisiaj się nachodziłam. Na szczęście rwa opuściła i nawet się dobrze czuje.
 
Dziewczyny wróciłam z wizyty.
Ogólnie Oskarek rozwija się prawidłowo , waży mój pulpecik juz 1300 gram :* przez 2 tygodnie nabrał masy chłopak bo aż 440gram :D
Wody plodowe ok , serduszko ok , przepływ pepowinowy ok:)
Szyjka się skróciła do 2.4 - mam założony krążek . Tydzień musze leżeć bez żadnego wstawania tylko potrzeby fizjologiczne. Za tydzień mam się stawić na kontrolę (wtedy to tez wykona mi wymaz ) na razie dostałam tabletki na ta bakterie fluomizin 1x na noc , nospe forte musze brać 3x po 2 tab , a po wybraniu leku przeciw gronkowcowi będę stosować inwak w celu odbudowy flory bakteryjnej.
Ciesze się ze mam krążek jestem teraz spokojniejsza , najważniejsze jest ze synuś się rozwija prawidłowo :) oczywiście nie chciał wspolpracowac ciągle się zaslanial łapał za uszka nóżki zarzucał na głowę aj mój kreciolek kochany :* będę dla niego leżeć do końca kwietnia -jest wart wszystkich moich wyrzeczeń :)
Ps. Ale mnie.boli moja mała :/ od tego krążka
 
Do mnie też dziś nikt nie przyszedł. Czekałam na kuriera z łóżeczkiem i pocztex z kocykiem. Niby powinno być, a nie ma...

Ewa, jak tam po wizycie, daj znaka. Ja jeszcze nogi sobie mogę ogolić. Więc szykuję się na wielkie wyjście w środę do lekarza. Jedyna atrakcja w ciągu tygodni dwóch..
A, dziewczyny, odkąd jestem w ciąży nie byłam w wannie. Chętnie bym sobie poleżała, mam taki fajny płyn do kąpieli...Ale nie wiem, czy to nie zaszkodzi? Jak ustawić wodę? W sumie już kupiłam termometr do wanienki dla dziecka, więc mogę skorzystać i zmierzyć temperaturę...
 
reklama
Malutka - a to ci listonoszka, podziwiam ze przy takich gabarytkach na rowerze jeździła ;)
u mnie też listonosz a kurier to dwie inne osoby.
ciesz się że odebrał mąż:D

Gosia - zwiedzaj, odpoczywaj udanego wyjazdu :)

Ewa - super wieści :) maluszek też fajny musi być :) a ten krążek to już do końca będziesz mieć? (pytam bo się nie znam)

Ania - a masz numer przesyłki do śledzenia jej na stronce? (pocztex)


Ależ mam ssanie, tylko bym jadła.. jak w pierwszym trymestrze nie mogłam nic zjeść to teraz nadrabiam, a waga w górę idzie :D
 
Do góry