reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Jakiś grzybek się przyczepił. Najlepsze jest to ze ja nie miałam żadnych upławy ani nic nie swędzi, badania moczu tez ok. Dziś przy badaniu lekarz coś tam zauważył i zapisał. Ja się tak przejelam tym krwawieniem w trakcie badania, że wszystkie informacje docierały do mnie słabiej. Dobrze se następna wizyta za 1.5 tygodnia i m nadzieję że będę mogła się bardziej skupić
Chyba zacznę dyktafon używać podczas wizyt, a potem w domu na spokojnie będę słuchać hehe.
 
reklama
Pimafucin bardzo rozpływa się pod wpływem ciepła. Jak aplikowałam to już w dłoni potrafił się ślizgać, więc najlepiej na noc, jak już nie będziesz wstawać. W ciągu dnia pomiędzy dawkami luteiny pewnie wypłynąłby Ci zanim zacząłby działać. Myślę, że tak jak mówi Ewa najlepiej - 2h po luteinie.
 
Kaylla, bazę akurat można bez stresu kupić używaną; gorzej z fotelikiem, bo nie znasz jego historii;
Monitora oddechu nie kupuję - i nie ze względów finansowych;
a laktator ręczny jest tani, a jak będziesz faktycznie potrzebować to kupisz sobie lepszy/elektryczny czy co tam od ręki. Możesz kupić i nigdy nie użyć....
 
Hej dziewczyny! Baaaardzo dawno mnie tu nie było. Starałam się ograniczać wizyty w internecie na forach i stronach związanych z ciążą, ponieważ mój pobyt w Szkocji i ich olewczy stosunek tam doprowadziły mnie do nerwicy i zaburzeń lękowych. Od 3 miesięcy jestem w Polsce i w połowie marca dopiero wracam do UK.
Czy Wy też macie problemy z infekcjami? Ja od ponad miesiąca nie mogę się wyleczyć... Zaczęło się od lekkiego swędzenia, zrobiłam posiew i wyszedł tylko gronkowiec koagulazoujemny, dostałam metronidazol. Dzień po skończeniu kuracji nawrót objawów...początkowo słabo na końcu jak czekałam na wyniki posiewu mialam już straszne swędzenie i nawet raz lekkie plamienie. Na przeczekanie dostałam clotrimazol ale było tylko gorzej, w końcu przed wynikiem dostałam macmiror który zaczął przynosić ulgę. Okazało się, że mój głupi lekarz zrobił mi posiew tylko na paciorkowca, który niestety wyszedł pozytywny i stwierdził, że to on mógł wywołać objawy więc do poniedziałku biorę duomox...jak skończyłam macmiror to znowu się zaczyna swędzenie... Mam już dosyć... Próbowałam probiotyków, żeli, kupiłam do mycia Lacibios femina dla kobiet w ciąży i nic...zmieniam lekarzy to każdy próbuje mi wciskać clotrimazol ale ogółem to twierdzą, że nie widzą problemu bo wydzielina w środku jest ładna...a ja mam wrażenie że to sie koncentruje przy wejściu do pochwy i na zewnątrz. Alergię też wykluczyłam...
Macie jakiś pomysł? Boję się o dziecko strasznie ;( czy któraś z Was też ma tego paciorkowca? Ja się oczywiście naczytałam, że on się może przedostać do macicy nawet przez nieuszkodzone błony płodowe i zabić dziecko i panikuję ;(
 
Aga 88 ja niestety od 18 tyg zmagam sie z infekcjami. Poczatkowo nic w posiewach nie wychodzilo a ciagle to czulam, potem w szpitalu wyszedl faecalis, po globulkach jic jie wyszlo a js czulam sie gorzej, po 2 tyg wyszla coli i faecalis dostal antybiotyk dozylnie i globulki teraz biore gynomed na odbudowanie flory bakteryjnej i dopiero zrobie posiew, ale czuje ze jest lepiej niz po samych globulkach. Na zew to ponagal mo pimafucort. Niestety ja pomimo ciaglej suplementacji probiotykami i zelem lavibios femina pregna, dieta bezcukrowa i tak sie z tym borykam. Moim zdaniem przez to zaczela mi sie tez skracac szyjka i rozwierac od srodka a po antybiotyku dozylnym sie pozamykalo wiec mam nadzieje ze to podzialalo. Tez sie martwie bo bakterie moga wywolac przefwczesny porod...

Acha po wydzielinie kazdy gin w szpitalu mowil ze wszystko jest ok ale ja sie upieralam ze nie i chcialam posiew na tlenowce i beztlenowce i wyszlo....
 
reklama
Dziewczyny, drugą noc z rzędu obudził mnie skurcz. Brzuch twardy jak skała i ból w podbrzuszu jak na okres. Wstałam do łazienki, chwilę pochodziłam i przeszło. Reszta nocy bez problemu. Co to może być? Jakiś straszak już? Skurcze BH chyba powinny być bezbolesne?
 
Do góry