reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Dziewczyny od 2 dni mam bardzo spięty brzuch i twardy ... Normalnie nawet chodzić nie mogę :( co do siemia lnianego to ja piłam na oczyszczenie bo miałam zatwardzenie ale jak dla mnie szalu nie ma...
Ja 28 tydzień takze jeszcze troszkę ale wy fajnie już 3 z przodu :)
 
reklama
Siemię dobra rzecz, w rozsądnych ilościach nie wywoła skórczów.
Trzeba tylko spożywać w odstępie min. 2 h od leków i witamin bo zaburza ich wchłanianie.
 
Dziewczyny od 2 dni mam bardzo spięty brzuch i twardy ... Normalnie nawet chodzić nie mogę :( co do siemia lnianego to ja piłam na oczyszczenie bo miałam zatwardzenie ale jak dla mnie szalu nie ma...
Ja 28 tydzień takze jeszcze troszkę ale wy fajnie już 3 z przodu :)

Mi przeważnie wieczorami tak twardnieje :/ i taki wzdety jest czasami, ze mam wrażenie, ze jeszcze chwila i pęknie.
 
Rety dziewczyny współczuję problemów z zaparciami. Ja póki co nie znam tego, potrafię 3 razy w ciągu dnia iść do wc na "dwójeczkę". W szpitalu też.

Ogarnęłam się, czuję się od razu lepiej w ubraniach, a nie w piżamie :) Gotuję obiadek nawet, pranie wstawiłam i jest super. Dzisiaj chcę jeszcze porządek w dokumentach zrobić, pity wysłać.
 
U mnie dzisiaj zaczynamy 29tydz. według apki, także jeszcze tydzień i 3 z przodu :)

Też mam problem z zaparciami i wzdęciami, ogólnie czuję ciężar na jelitach. U mnie to po żelazie niestety :/
 
Współczuję dziewczynom z zaparciami ja o dziwo nie mam a zawsze miałam do nich tendencje a teraz jeszcze biorę witaminy w których jest ponad 400% dziennej dawki żelaza .
Nic mi się dzis nie chce od dwóch godzin próbuj sie zebrac i iść do sklepu bo brakuje mi paru składników do sernika i jakos ciągle leze.
Mi według suwaczka dzis się zaczął 30 tydzień wiec zaczynam powolne odliczanie od dziesięciu w dol.
A wiec czas start: 10 :)
 
reklama
Do góry