reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Ja biorąc magnez tez zauważyłam że codziennie się nie wyprożniam ale na drugi dzień juz idzie "dwojeczka" - kiedyś to mogłam parę razy dziennie i mówili że jestem przerwaniec ha ha :p .

Ps. Ale się wkrecilam w książkę , dziś zaczęłam czytać Evans dotknąć nieba i juz połowę pochlonelam.
 
reklama
Ja dzisiaj zaliczyłam wycieczkę do Gniezna do Smykolandu. Zostawiliśmy masę kasy, kupiliśmy masę ubranek, jakieś prześcieradła, przewijak, smoczek, termometr elektryczny, katarek, wanienkę, biustonosze do karmienia i masę innych drobiazgów.

Zdecydowałam się też już na wózek - kupimy Baby design Dotty, do tego fotelik Maxi Cosi Cabrio Fix i prawdopodobnie baza do fotelika. Mebelki (łóżeczko i komodę z przewijakiem) kupimy przez internet, te, które kiedyś tu już wrzucałam, takie z żyrafką.
 
Kaylla no to jeden wypad do sklepu i pół wyprawki do przodu :)
A oglądałaś na żywo dotty?

Próbuję zabrać się za robotę - pranie, prasowanie itp. I jak po złości mnie rwa łapie. Są dni kiedy nic nie boli a są dni kiedy ledwo po schodach wchodzę
 
Tak, oglądałam. Zaliczyłam wizytę w sklepie Bobowózki w Poznaniu. Jak dla mnie wydaje się ok, ale wiadomo, że wszystko wyjdzie w praniu, bo przy krótkiej przejażdżce po sklepie to za dużo się człowiek nie dowie.
Jeśli pojedziemy tam zamawiać, to jeszcze poprosimy o demonstrację wszystkiego - jak zmienić gondolę na spacerówkę, jak wpiąć fotelik itp.

Pół wyprawki owszem kupione, ale niestety zostały te najdroższe rzeczy - typu monitor oddechu, laktator, właśnie te mebelki czy baza do samochodu. Tyle pieniedzy na to wszystko idzie, że masakra.
 
Kosztuje to wszystko. Dlatego odkładam pieniążki, bo wiem jak to boli jak jednorazowo praktycznie trzeba tyle wydac. Z drugiej strony jak się kupuje po woli i systematycznie to tego tak nie widać i nie czuć, ale kasa ta sama.
 
Słuchajcie dziewczyny bo nie wiem jak wybrnąć. Od tygodnia biorę luteine dopochwowo rano i wieczorem. Dziś lekarz zapisał mi również globulki pimafucin i nie wiem jak to razem teraz stosować. Oczywiście gapa go nie zapytałam :(. Pewnie coś mi tłumaczył, ale do mnie w ciazy jakoś wszystko słabo dociera :(. Mialyscie podobny problem?
 
Ja tak raz miałam bo ja dużo przyjmuje dopochwowo. I zrobiłam tak ze włożyłam pierw luteine odczekalam z 2h i kolejny lek .
 
Słuchajcie dziewczyny bo nie wiem jak wybrnąć. Od tygodnia biorę luteine dopochwowo rano i wieczorem. Dziś lekarz zapisał mi również globulki pimafucin i nie wiem jak to razem teraz stosować. Oczywiście gapa go nie zapytałam :(. Pewnie coś mi tłumaczył, ale do mnie w ciazy jakoś wszystko słabo dociera :(. Mialyscie podobny problem?
Malka pewnie w południe. Pomiędzy dawkami luteiny. Ja ostatnio jakiś lek też tak miałam brać ☺
 
reklama
Do góry