reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Oh piszecie że gubicie kilogramy a u mnie już 11,5 na plusie :D dziś położna nie mogła uwierzyć, że ważę już 73kg myślała, że waga jej się popsuła :D a tu taka niespodzianka :/

13x13 - zazdroszczę już takiego postępu w organizacji :) u mnie dalej sajgon :D
 
reklama
Maui ja się nie śmieję ze śpiworka :-D:-D:-D:-D

13x13 :cool2: ależ śmiejesz się i kompletnie się nie gniewam - rzecz w tym, że ja też się z siebie śmieję:cool2: jak Ci odpisywałam jakie śpiworek ma zalety, to tak pisząc analizowałam wszelkie "zalety" aż stanęłam w prawdzie sama przed sobą:elvis: zdobyłam się na szczerość i napisałam na końcu, jak sobie uświadomiłam źródło swej 'potrzeby" ŻE ZWYCZAJNIE CHCĘ MIEĆ TEN ŚPIWOREK!:happy2: bez względu na sens, co jest jednak cholernie zabawne, no ale kto odmówi ciężarnej ? :-p
Musimy mieć dystans do siebie, bo czasami zwyczajnie coś potrzebujemy, a czasami tylko chcemy - no taka babska natura, z którą nie zamierzam walczyć. No ale wiadomo, w ciązy z dystansem cięzko, próbowałam więc, widac nieudolnie, Niesię rozluźnić i zmusić do uśmiechu :-) '
Jeśli miałaś śpiworek z ceną do wydania, to faktycznie mój towar "pierwszej potrzeby" musi brzmieć zabawnie!:cool2:Jakoś to udźwignę:happy2: spox


Z innej bajki - jak któras ma problem z metabolizmem podobno wit D25 warto sobie zbadać- można miec niedobory i się tyje.
Co do wicia gniazda- odebrałam firankę na łózko i własnie krawcowa zabrała ją do poprawki. Byłam w stanie przedzawałowym, bo dałam rysunek jak ma wyglądać, a zrobiła "jak zawsze się robi". Nie mam cierpliwości...
 
Ja to zaczynam być w nerwach, bo wyjeżdżam w poniedziałek i mój mąż będzie malował. Aż się boje czy czegoś nie wymyśli, chociaż wszystko mamy ustalone. Ach ta ciąża i potrzeba kontroli wszystkiego ;) :D
 
Ja to zaczynam być w nerwach, bo wyjeżdżam w poniedziałek i mój mąż będzie malował. Aż się boje czy czegoś nie wymyśli, chociaż wszystko mamy ustalone. Ach ta ciąża i potrzeba kontroli wszystkiego ;) :D

- ojj Gosia będzie stresik :) jak wyjedziesz już to żądaj od męża telekonferencji żeby pokazał ci postępy w malowaniu :D aczkolwiek może nie będzie takiej potrzeby :)

Też kontroluje remont w pokoiku :D mąż to nawet sam woła żebym oceniła czy tak może być czy mam jakieś zastrzeżenia :D uświadamia, żeby później nie było zdziwienia :D
 
Cześć! Wciągnęłam się bez reszty. Zamówiłam sobie druty, wełnę i szydełko. Postanowiłam, że będę robić ozdoby do pokoju dziecka. Wełna w kolorze jasnego różu i jasnej szarości. Mam już jeden koszyk, jeszcze drugi przede mną, no i poduszki, ale to już wyższa szkoła jazdy. Nie robiłam na drutach z 13 lat.

Co do fajek, mój mąż nigdy nie palił, a ja zawsze sobie lubiłam popalać. Ale nie tak nałogowo, raz na jakiś czas. W ciąży oczywiście nie palę. Nie miałam nigdy z tym problemu, żeby sobie zapalić np. do piwa czy gdy byłam zdenerwowana, ale żeby nie palić regularnie.
 
Byłam dziś rano na pobraniu krwi, są już wyniki i wszystko wskoczyło w normy. Mało tego bakterie w moczu też są w normie, opłaciło się brać żurawit. Z rozbiegu zrobiłam też posiew, ale skoro nie wyszły bakterie w moczu, to chyba w posiewie tez będzie czysto? Mam wieczorem wizytę, liczę że będzie wszystko ok.
 
Mam wyniki moczu: leukocyty 20-25 w polu widzenia, bakterie 4337 :szok: jeszcze ph mi wzrosło. Żurawit biorę od kilku dni, brałam furaginę, duomox. Jutro mam lekarza, ale ogólnego, bo do gina nie mam terminów, wizyta dopiero 29. Muszę zrobić posiew, ale też już powinnam brać jakiś inny antybiotyk.
 
Dziewczyny mam pytanie ile czasu czeka sie na wyniki tych badan
1 HBs
2 IgG toxoplasma
3 mocz ogolny
4morfologia
5Przeciwciala anty-D(B plus(+))
Mialam zamiar robic je jutro ale cos zle sie czuje gardlo mnie boli kreci mi sie w glowie . wie moze ktos ile sie czeka?
 
reklama
O kurcze Gosia ale Ci naroslo.
Ja gdy miała takie.leukocyty w pw to gin mi odrazu przepisywać monural , myślę że czekać do 29 na wizytę to jest za długo . Ja gdy miałam zle wyniki to dzwoniłam do niej i ona od razu mi kazała natychmiast przychodzić po receptę na monural (zawsze była zła i powtarzała ze leukocyty są niebezpieczne) . Może lepiej zadzwon i zapytaj .

Plucik wyniki moczu i morfologii to na drugi dzień są (bynajmniej u mnie )
Jeśli chodzi o te inne badania to wykonywałam je przed ciąża w wawie I czekałam na wynik około tygodnia (ale nie pamiętam dokładnie )
 
Do góry