reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Plucik chyba większość jest na drugi dzień albo na ten sam, tylko przeciwciała to kilka dni się czeka. Nie pamiętam jak hbs.

Ewa90 ja nie chodzę prywatnie tylko na pakiet z enelmedu. Mój lekarz pracuje tylko do końca miesiąca tam a nawet nie ma terminu żeby się dostać do gin w enelmedzie, bo mają mało lekarzy. Cały czas szukają. Chciałam iść prywatnie do mojej starej gin, ale ona już nie ma gabinetu tam gdzie kiedyś miała. I teraz nie wiem do jakiego gina mam iść. Dlatego jutro idę do lekarza pierwszego kontaktu. Jeszcze będę szukała jakiegoś lekarza.
 
reklama
Ewa90 oczywiście, że może, dlatego idę. Przed wizytą 29 muszę zrobić jeszcze jedno badanie.
Tylko jest mały problem z monuralem, bo on zawiera sacharoze a ja mam cukrzycę ciążową :(
 
Ja tez mam.jakoś pod koniec wizytę mam dzwonić do mojej 25 i się umówić.
A mam dylemat w ogóle bo miałam robić te usg prenatalne 3 trymestru u innego gin który ma suoer sprzęt i teraz się zastanawiam czy iść bo ona mnie przebada na koniec lutego no i na te usg w 3 trymestrze chciałam się umówić w 32 tyg a to wychodzi 1 tydzień marca , no i tydzien po tygodniu wizyta :/ nie wiem czy to dobre dla dziecka tak często
 
Nom ja też miałam po jednej saszetce. Kazała wypić przed snem a 2h przed wypiciem nie jeść i nie pić i po wypiciu tez juz nic nie pić żeby ten lek działał całą.noc (żeby nie sikac juz ) i z rana powtórka moczu
 
reklama
Do góry