reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Witam.
Ja niedawno sie obudziłam, ale jeszcze leżę. Dzisiaj dopiero na 12 do pracy więc mam trochę czasu, zeby poleniuchowac.

Tez czasem ulegam coli chociaż staram sie unikac za wszelką cenę:-)

Malutka współczuje Ci tych akcji szpitalnych.. jak tam dzisiaj sie miewasz?
 
reklama
Hej, przespałam całą noc z przerwami na siku. Jest lepiej, dużo lepiej. Dopiero się obudziłam. Mały już coś tam sobie fika w brzuszku :)
Mam nadzieję, że następnym razem pojadę do szpitala na poród.

Ja też chodzę do laboratorium w szpitalu, ale to nawet pielęgniarki mówią - proszę wejść jak wywołają, że następna osoba.
 
Malutka, zbadaj sobie te d-dimery. U mnie stwierdzono zakrzepice w nodze. Jednak chirurg który mnie prowadzi uczula mnie także na bóle w klatce gdyby takie wystąpiły zaraz do szpitala. To nie jest jakieś drogie badanie, a przynajmniej będziesz spokojniejsza, bo z nieleczona zakrzepice nie ma żartów :(
 
Hej dziewczyny ja doprowadziłam córkę do przedszkola ale nie chodziła3 tygodnie bo tydzień była chora a dwa miała ferie i dziś to się popłakała tak szkoda było mi ja tam zostawić:( zawsze biegła a dziś płacz; ( ale myślę że jutro będzie lepiej !:) ja od wczoraj czuje małego o dużo słabiej tak jak by wcale dziś tez niby coś tam czułam ale to nie to co było dwa dni temu mam nadzieje ze się obrócił i to dlatego :) a jak tam noc u Was? Bo u mnie ciężko co chwile się budziłam:(
 
Zamówiłam sobie dodatkową wizytę u gina na jutro (mam dopiero 29 lutego normalnie) a 3 tyg temu byłam. Czytam o tej zakrzepicy i też sobie zrobię badania, bo w nocy nogi od kolana ciążą mi - łydki takie ciężkie nieprzyjemnie, spać nie idzie; duszno mi ciągle, ale to też wina, że mamy ucisk na przeponę przez dzidziusia;
Malutka faktycznie niech Cię zbadają dosadnie, bo co masz 2 x na dobę jeździć i z chorymi na grypę jeszcze w szpitalu siedzieć....

Byłam wczoraj na Planecie Singli- firm super, uhahałam się, a wybór miejsc w ostatnim rzędzie z pustką przed nogami jest genialnym pomysłem! polecam
 
Plucik pewno sie córcia troche odzwyczaila i dobrze jej bylo przy Tobie w domu, ale dzisiaj jak znowu z dziećmi sie pobawi to juz jutri chętniej powinna zostac :-)

Ja noc przespalam ladnie tylko przy zasypianiu mialam problem, nogi mnie jakos dziwnie bolały. Moze nie tyle co skurcze, ale cos w stylu "zespolu niespokojnych nóg".

Malutka to najważniejsze, ze juz lepiej :-)
 
Siasia u nas jest laboratorium ale ponoć czasem wyniki u nich dziwnie wychodzą dlatego najbardziej wiarygodnym miejscem jest szpital.
U nas ludzie to by Cię prędzej zjedli niż przepuścili. W sumie jak juz mi będzie ciężko to na pewno poproszę o przypuszczenie w kolejce. Swoją drogą to ciężarne powinny mieć pierwszeństwo ja tam taka byłam glodna :)
Mąż mi przygotował przez ten czas śniadanko jestem najedzona i misio fika :)
 
reklama
Dzień dobry! Dziewczyny bardzo współczuje historii szpitalnych, musicie być dzielne- to już ostatnia prosta! Powiem szczerze, ze wolałabym nie czytać o takich historiach- jestem panikara (teraz już taka na maxa) i mój mózg podświadomie wysyła mi info- ty będziesz następna! Głupia ja! Dzis poniedziałek, w czwartek wizyta- już nie moge sie doczekać:) moje maleństwo raczy mnie "kopniakami" w każdej części brzucha, wiec szczerze nie mam pojęcia jak jest ułożona... Czy wasze szczęścia sa już ułożone główka w dół?
 
Do góry