reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Co za znieczulica w tych szpitalach. Jak to szmery normalne w ciąży? Jak cie tak boli, że wytrzymać nie możesz to powinni ci więcej badań zrobić a nie zwalać na nerwoból. Malutka466 obyś nie musiała siedzieć tam po nocach. a jak będziesz musiała to niechyba ci ktoś cos przyniesie do jedzenia.
 
No beznadziejna. Ale serio ludzie ns sor przyjechali z gorączka, bólem gardła i kaszelkiem. Na sor a nie na doraźna pomoc...

Tak dwóch lekarzy powiedziało, że szmery są ok w ciąży...
Mam banany póki co.
 
To mnie uspokoiłyście trochę :)

No co za ludzie w tych szpitalach są! Skoro po raz drugi tego samego dnia się zgłaszasz do nich to wiadomo, że jednak coś jest nie tak z Tobą tym bardziej, że jesteś w ciąży! paranoja jakaś.. Trzymaj się jakoś i dawaj znać co i jak z Wami.
 
Malutka czy zrobili Ci badanie d-dimery z krwi? W ciazy zwlaszcza poznej moze sie zdarzyc zakrzepica i powinno sie to wykluczyć. Mialas w rodzinie incydenty zakrzepicy? Udary, zawały?
Ja ze względu na zwiekszone ryzyko w ciąży biore od poczatku heparyne bo genetycznie mam tendencje chociaz nie mialam nigdy incydentow.
 
Nie kojarzę takiego badania... Wujek miał udar ale on jest niespokrewniony i dziadek miał udar. A dziadek co nie żyje miał zawał.

Kolejna osoba przyjechała bo na doraźnej im źle udzielili pomocy....
 
Powiedź im , że jesteś rodzinnie obciążona zakrzepicą to Ci zrobią. To nic drogiego z 20 zl wiec problemu nie bedzie, a wykluczysz.
 
Malutka ech jednak bol powrocil, nie ciekawie :-( trzymaj sie kochana.. obys na tym SORze nie spędziła całej nocy tylko, zeby laskawie sie ktos zainteresowal! Ja myślałam, ze to u mnie w mieście taki czas oczekiwania tylko ale widzę, ze im większe miasto tym gorzej..

Co do paznokci to ja maluje normalnie. Nie często, bo nie lubie ale jak jest okazja to maluje :-)

Tez wybieram sie na Bezpiecznego malucha w Piotrkowie, w marcu jakos będzie.
 
reklama
Mąż się pytał czy ma czekać. 12h lekarz powiedział, więc pojechał do domu.
Niedawno dali mi potas w kroplówce. A ludzi z podstawowymi objawami grypy przybywa albo takich co w innej IP udzielili pomocy a ci uważają, że źle udzielili i tu przyjechali. Skandal

Co do paznokci to ja miałam żelowe od lat, ale w styczniu zdjęłam i normalnie odżywką je maluje i zwykłym lakierem. Lubię mieć pomalowane.
 
Do góry