reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Idę do domu. Wyniki ok poza tym potasem. Tego na zakrzepice mi nie zrobił.

Lekarz uważa, że to nerwoból od kręgosłupa, który jest przeciążony w ciąży...
 
reklama
Malutka466 - współczuję tego bólu i tych dzisiejszych przygód ze szpitalem. Mam nadzieję, że teraz już wszystko będzie dobrze i noc prześpisz spokojnie.

Ja już po seansie filmowym. Film bardzo mi się podobał, jakoś wytrwałam na sali, nawet nie musiałam urządzać wycieczki do toalety. Tylko kręgosłup mnie już trochę bolał pod koniec. Najgorzej była natomiast jak wstałam, złapał mnie taki ból w brzuchu, ale tak powyżej pępka, że aż przez chwilę miałam problem, żeby iść. Nie wiem, czy to siedzenie przez 2,5 godziny w takiej skurczonej pozycji wpłynęło na to, że po wyprostowaniu się ból się pojawił? Na szczęście po paru minutach się poprawiło.
 
Też mam nadzieję, że Aspargin pomoże i jakoś to przejdzie. Będę dużo leżeć i odpoczywać. Jutro odpuszczę z żalem te warsztaty. Zdrowie ważniejsze.
 
Malutka, a u Was nie ma szpitala z IP ginekologiczno-położniczym?
Bo ja juz odwiedzilam cztery szpitale w tej ciazy i kazdy miał osobna IP dla kobiet w ciazy i pozostałych ginekologiczno-położniczych przypadków.
To duzy plus bo szybsza obsługa i odpowiednie podejscie, a na takim zwykłym SORze to sie naczekasz, nadenerwujesz i tylko zetkniesz z tysiącem innych przypadków.
 
Malutka466 może sobie zrób to badanie na krzepliwością co pisała Kameleonleon.
Nie wiem jak jest w innych miastach ale jakbym miała jechać na IP to chyba już na ginekologiczny a nie taki ogólny sor, bo raz to można się nabawić nie wiadomo jakich infekcji a dwa to właśnie to czekanie. Byłam kiedyś z dzieckiem w Gdańsku to masakra była.
 
Są, ale mój mąż jak mnie wiózł w nocy to tylko do głowy przyszedł mu sor na który zawsze jeździmy, w razie jakiś wypadków. Byl tak spanikowany że nie myślał, a ja za bardzo nie kontaktowałam, żeby mu powiedzieć. Wieczorem uznałam, że jak już byłam rano tam to jadę znów tam.
Mówiłam mu już i na przyszłość będzie pamiętać.
Pójdę do rodzinnego i poproszę o skierowanie na to badanie.
 
Malutka, ja nie raz przed ciaza ladowalam na sorze z nerwobolami w klatce i raz gdy mialam niski potas i gdy bardzo bolalo. I wtedy wlasnie najbardziej bolalo i pamietam, ze ten bol kilka dni trzymal az sie potas w miare przywrocil do normy... moze wiec porrzebuesz kilku dni zeby uzupelnic.

Choc ja nie mdlalam przy tym i mdlenie brzmi juz powaznie...
Jakie badanie dokladnien robi sie na zakrzepice?
 
Ojjejjj Malutka wspolczuje dzisiejszych przygod:( Oby ten potas Ci szybciutko podskoczyl i nerwobole minely!

Powiem Wam, ze moja Niunia to jak w zegarku - polnoc wybije i zaczyna swoje buszowawanie :) A ja teraz leze i czekam az sie zmeczy i da mi troche pospac, bo mezus juz mi chrapie :)

Wy tu dzisiaj o coli pisalyscie, a ja sie wczoraj pokusilam na wareczke 0%: i to dopiero bylo: po pierszym lyczku Niunia miala czkawke a pozniej jak sie rozkrecila to myslalam, ze wyskoczy mi z tego brzucha:-D Ciekawe czy to bylo z oznaki radosci czy wrecz przeciwnie :sorry:

Pazurki regularnie robie hybryde, ale chyba teraz byla moja ostatnia wizyta i robie przerwe.
 
Heyo .
Jak tam samopoczucie u Was ?
Ja jestem w szpitalu i czekam w kolejce do pobrania krwi , jestem chyba z 20 a byłam już 7.30. U Was też zawsze takie oblężenie?
Ale jest straszna pogoda , nie wiem jak u Was ale u mnie leje deszcz , jest szaro buro i chce mi się spać. Miałam dziś ten wymaz robić sama ale przecież gapa zapomniałam ze na noc nie mogłam zaaplikowac luteiny żeby z rana pobrać - wiec dopiero jutro.
Miłego dnia majóweczki! :D

Malutka jak się dziś czujesz ?
 
reklama
Czesc z rana :)

Malutka jak po nocy? Mam nadzieje ze juz lepiej :*

Ja jeszcze zalegam z corcia w lozku, ale moglaby juz wstac bo glodna jestem :D Pogoda okropna... Nie wychylamy dzisiaj noska z domu :) bedzie porzadkow ciag dalszy :D

Ewa a Ty nie masz tam jakiegos laboratorium? Musisz do szpitala? Bo ja chodze krew upuszczac do przychodni i tam zawsze jakies 3 max 5 ludzi czeka :) Albo skorzystaj z przywileju ciezarnej :D
 
Do góry