reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Nie bój się! No coś Ty. Jeśli znów Ci się tak dzieje to lepiej żebyś leżała w szpitalu niż w domu, tam będą mieć Cię na oku. Chodzi o maleństwo ale także i o Ciebie.
 
Malutka466 a ile dzisiaj jadłaś? Bo jak rzadko to oprócz nerwobóli to jeszcze ucisk w przełyku. Jesli internista cie osłuchał i nie ma szmerów to raczej chora nie jesteś. Chyba, że Cię grypa łapie. Może powinni ci ekg zrobić też, żeby serce wykluczyć.

Co do cocacoli to nie ma co się dziwić, że pomaga na problemy żołądkowe jak zabija wszystko tam ;) toć to taki kwas.

Ja dzisiaj miałam kolejnych gości mojego dziecka. Dzisiaj byli koledzy Kuby. W domu armagedon :D. No ale dzieciaki się wybawiły.

My jakoś walentynek specjalnie nie obchodzimy. No ale mąż mi kupił kwiatka i czekoladki - to se zjem kiedyś jak mi cukrzyca minie :p
 
Ala, Pimafucin do smarowania zawiera steryd i dlatego nie jest zalecany.
Polecam dowcipnioe Invag 2 razy w tyg. i doustnie Trivagin.
Jeśli chodzi i skórcze to najpierw magnez a jak nie pomaga to potas, dalej inne przyczyny np. uciski.
Malutka, trzymaj się i spokojnie.
 
Malutka466 jak boli i masz się martwić to lepiej jechać do szpitala choć wiadomo, że to nic przyjemnego ale teraz zdrowie najważniejsze!
 
Mam pytanko do Was, czy malujecie paznokcie w ciąży? chodzi mi nawet o zwykłe lakiery do paznokci.
Doszły mnie słuchy, że to szkodliwe jest - i nie wiem czy w to wierzyć i nie malować czy nie.
Jakie jest wasze zdanie?
 
Ja robię hybrydy od grudnia :)

I znów zabieram się za czytanie książki z Waszego polecenia - "Dziewczyna z pociągu" :) Odetchnęłam z tą szyjką i teraz mam zamiar miło spędzić ostatnie tygodnie ciąży :)
 
Ja tez maluje.paznokcie i odżywka i zwykłymi lakierami .

Niesia ja też jestem na etapie dziewczyny z pociągu :D zaczęłam niedawno czytac
 
Malutka466 a ile dzisiaj jadłaś? Bo jak rzadko to oprócz nerwobóli to jeszcze ucisk w przełyku. Jesli internista cie osłuchał i nie ma szmerów to raczej chora nie jesteś. Chyba, że Cię grypa łapie. Może powinni ci ekg zrobić też, żeby serce wykluczyć.

Co do cocacoli to nie ma co się dziwić, że pomaga na problemy żołądkowe jak zabija wszystko tam ;) toć to taki kwas.

Ja dzisiaj miałam kolejnych gości mojego dziecka. Dzisiaj byli koledzy Kuby. W domu armagedon :D. No ale dzieciaki się wybawiły.

My jakoś walentynek specjalnie nie obchodzimy. No ale mąż mi kupił kwiatka i czekoladki - to se zjem kiedyś jak mi cukrzyca minie :p
Rano miałam ekg i osłuchowo były szmery, ale powiedzieli, że to normalne w ciąży.
Mało jadłam teraz a przed nocą całkiem sporą kolacje zjadłam.

Teraz już ekg mi zrobili i krew pobrali.

Czas oczekiwania to do 15h!! Umre tu.
 
reklama
Hybrydki miałam raz, ale nie jestem fanem:D a zwykłymi lakierami i odzywkami jak dziewczyny wyżej. I używam zmywaczy bez acetonu (?)
 
Do góry