reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Mam nadzieję, że to kroplówki tak działają. Ale jak ide do wc, to marne te moje siki :( 2-3 kropelki.
Na sorze nie badali mi moczu niestety, mimo że o to pytałam.
 
Gosia Lew a wiesz ze ja czytałam ostatnio -co mnie zaskoczyło -że skurcze łydek wcale nie są tylko od braku magnezu ale od uciskania żył i tętnic i przepływów przez macicę. Mój lekarz daje 2x2 magB6 dziennie i mówi że to wystarczająca dawka ale np żelazo przepisał mi "Szelazo" na opakowaniu jest 1x1 a on powiedział że albo 3x1 albo nie ma sensu brać. Odkąd biorę 3 czuję się o niebo lepiej. Żeby mieć pewność co z tym magnezem trzeba by było zbadać jego poziom -ot i cała filozofia, teraz lecimy na czuja.

Edziorka -a ja nie rodzę bez znieczulenia -i nie jest dla mnie ważne czy mi wbiją 1 igłę czy 20:-D:-D po oksytocynie (3 butlach na starcie) była to największa ulga jaka mnie w życiu spotkała, nawet jak mi się chciało sikać tak ze się popłakałam i w końcu poszłam do wc -to nie było to:-) :) wcale nie czuć co robią -przy tych bólach to amputacji nogi bym nie czuła a trwa to 20 sekund. Ty nie chcesz zzo -ja bez zzo nie rodzę i tyle:-D

Pęcherz to teraz drażliwy temat -wczoraj jak mała się na nim ułożyła to 20 min siedziałam na wc i mi tak kapało, a czułam się jakbym miała tam 2 litry moczu!!!! nic nie poradzimy -taki klimat:-D
 
Kurcze mi się też wydaje, że przyczepił się do mnie jakiś grzyb albo co innego. Wizytę mam jutro to się dowiem. Niby mam w domu pamifucort ale już na początku ciąży swirowalam, że się tym posmarowalam bo niektórzy mówią, że tylko pamifucin można więc wkręciłam sobie, że farmaceutka musiała źle receptę odczytać. Aj to ciążowe przewrazliwienie :D
Co do płynów do higieny intymnej to ja mam jakiegoś pecha. Kupiłam lacibios femina pregna ale nie chcecie wiedzieć co po nim przeżyłam. Ogólnie chyba większość mnie podrażnia w tym laktacyd, ciekawe jak te nowe wersje apteczne. Narazie mam ziaje dla mam i jest ok, w moim przypadku wychodzi na to, że im tańszy tym lepszy. Jeszcze na jakieś rossmannowski nie narzekałam ale brak pompki mnie wnerwiał ;)
 
13x13 to ciekawe co napisałaś z tymi skurczami. Z tym ze jadę na czują to wiem. Zawsze sobie tak radziłam, szczególnie jak zaczęłam biegać. To miałam takie skurcze, że noga bolała mnie przez kilka dni. Wystarczyła suplementacja w postaci magnezu i potasu i było ok. No i obowiązkowe ćwiczenia rozciągające po. No ale wiadomo w ciąży jest inaczej.

Ala_25 ja mam gine intyma a czy to skuteczne jest to wątpię.
 
Kurcze 2 h tu nie zaglądałam i 19 nowych postów :o

Niesia nawet jak.usiade na prosto to mi leci siku po pośladkach :/ nie zawsze Ale często :/
Provag- właśnie teraz mi zaleciła łykac gin do końca ciąży. A jak przyjmujesz ten lek ?
 
Ja nie będąc w ciąży miałam kilka razy infekcję, na szczęście w ciąży nie mam i oby się nie pojawiła. Ja nie używam płynów do higieny, bo właśnie od tego miałam infekcję, zmieniały mi pH. Moja Pani Doktor zaleciła mi, aby jeść suszoną żurawinę i pić sok z żurawiny, ktora utrzymuje prawidłowe pH pochwy i mniejsze ryzyko infekcji :)
 
Nie pije herbaty i zgagę tak mam. A na prawdę mam lekką dietę. Jedynie co mi pomaga na zgagę to troszkę cocacoli. Byle odgazowana była.
 
reklama
Ja wczoraj pół butelki 0.5 wypilam coli ale nawet nie odgazowalam - ale jaka ulga jak mi się beklo to od razu lżej na żołądku ;) ale takie wyrzuty miałam ze tej coli się opilam a mały tak mnie.skopal chyba za karę
 
Do góry