reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Niesia nie strasz z tą torbą :-) ja w ogole jeszcze o tym nie myślę. Chyba nawet torby nie mam :-)
Co do spania w.nocy to ja tez.slabo sypiam
Punkt 4 musze isc siusiu bo maly zaczyna kopać. A zasnac tez ciezko bo Leon strasznie kopie,kręci sie, dodatkowo calkiem na plasko zle mi sie Oddycha i lapie mnie zgaga wiec musze polozyc sie w.pozycji polsiedzacej zeby sie nie udusic i wtedy zasypiam.ale nanlwwym boku maly protestuje jak sie klade,na wznak ciagnie mnie brzuch wiec klade sie na prawym boku a tak zle mi sie lezy wiec zanim zasne to jeszcze.godzine sie wierce
 
reklama
Niesia_88 jak korzystasz z laptopa to po prawej stronie masz grupy i tamtędy wchodzisz.
Chyba wszystko. Weź sobie jakiś prowiant jeszcze, moze wkładki higieniczne, chusteczki higieniczne?

Zaliczyłam dziś wizytę u diabetologa. Moje cukry nie są złe żeby być na insulinie, na szczęście. Nastepna wizyta za 2 tygodnie.

Jasmina88 problem z pęcherzem i wstawaniem w nocy jest taki, że nie opróżniamy pęcherza do końca więc czasem się wstaje te 2-3 razy. Ja tam muszę sie napić wieczorem wody, bo mi przez refluks w gardle w nocy zasycha.

Dzisiaj mam duzo roboty, bo szykuję imprezę urodzinową syna na jutro.
 
Ja jak jezdzilam do szpitala to brałam .
Bluzki z 5
Piżamy ze 3
Szlafrok
Bluzę
Spodnie dresowe
Skarpetki
Książkę
Gazety
Sztucce
Kubek
Talerz
Jedzenie(te szpitalne to koszmar)
Zawsze owoce i jakieś ciasteczka do przrgryzienia
Ładowarkę
Scierke do wycierania naczyń i do jedzenI a
Kapcie
Japonki pod prysznic
Ręczniki 2
Leki
Karta ciąży
Woda (zgrzewke)
Husteczki mokre
Husteczki higieniczne
Papier toaletowy
 
Ja dziś przespalam cała noc bez większych przerw, oczywiście nie licząc wstawania do toalety 3 razy. Jednak ja mam już schemat chodzenia e nocy na tzw zombie :). Bez zapalania światła na tzw. autopilocie :).
 
Niesia racja! Nie doczytalam :-(
W szpitalu będziesz po dobrą opieką i gdyby zaczęło sie od.pukac twu twu twu coa dziać to od razu opanuja sytuację. Wiem ze.pobyt w szpitalu to nie fajna sprawa ale czego sie dla malucha nie zrobi
Ja ostatnio poslizgnelam sie na lodzie i przewrocilam. Masakra. Zastanawialam sie czy jechac na SOR bo nie uderzylam brzuchem,nic mi sie nie dzialo i czulam ruchy dziecka. Ale dowiedzialam sie ze zostawiliby mnie w szpitalu na dwie.doby wiec nie pojechalam a na nastepny dzien rano pojechałam do lekarza na Usg i na szczescie nic sie.nie stalo. Lekarz.stwierdzil ze zadko kiedy robi sie krwiak czy odkleja łożysko to trzeba porzadnie uderzyc.np.w.wypadku samochodowym. Ale i tak najadlam sie strachu. Uważajcie dziewczyny jak chodzicie zeby sie nie wywalic tak jak ja....
 
Ja osobiście na początku nienawidzialam szpitali , a teraz jak coś się dzieje i jak mnie wcześniej wypisza tzn po kilku dniach to jestem wręcz wkurwi...na . Bo Powiem Wam że szpital to nic fajnego ale jednak tam się zawsze czuje bezpieczniej niż w domu. Tak jak mówisz waiting gdyby twu twu twu coś się zadziało jest się na miejscu i akcja ratunku jest szybsza niż miałoby się wsiąść w samochód dojechać do szpitala i dojść na izbę lub gdyby miało sie czekac na karetke.
Niesia pamiętaj ze to wszystko jest dla tej małej istotki , jest na.pewno silna i będzie wszystko wporzadku :) :*
 
Ostatnia edycja:
Dobra, jestem na etapie pakowania torby do szpitala. Proszę o sugestie co jeszcze zabrać.

Koszula
Szlafrok
Legginsy i spodnie dresowe
T-shirt
Bluza
Skarpetki i majtki
Kapcie
Klapki pod prysznic
Ręcznik duży i mały
Dokumentacja z okresu ciąży
Kosmetyki
Lekarstwa, które przyjmuję
Telefon z ładowarką
Książka
Sztućce i kubek?
Butelka wody
Jak śpisz na jakieś małej poduszce to weź. Będzie Ci wygodniej :) ściereczke do naczyń, papier toaletowy w razie w, chusteczki higieniczne, dużo wody, bo w szpitalu gorąco, coś do jedzenia. Jak masz to zatyczki do uszu w razie chrapiących współtowarzyszek na sali, chusteczki do higieny intymnej też mogą się przydać.

Wstałam, ale tylko dlatego że mama zadzwoniła do mnie. Teściu hałasu narobił już, a jak chrapał w nocy!!
 
reklama
Ja dzisiaj byłam na badaniach ale ledwo wstałam, żeby tam pójść. Do tego tak mi krew pobrali, że z 10min próbowałam zatamowac krwawienie aż się trochę przestraszyłam bo pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło.
Ktoś pisał o skurczach ja mam okropne pewnie już od jakiegoś miesiąca. Potrafią mnie 3 pod rząd złapać albo w obu nogach na raz i wcale podkurczenie stopy w stronę kolana nie pomaga, śmieje się do męża, że już ćwiczę do porodu chociaż to na pewno inny ból :D
Chyba jestem jakaś nienormalna bo już 2gi dzień się martwię o pracę. Jeszcze tyle czasu a boję się, że znowu nic nie znajdę w zawodzie i będę musiała wrócić do obecnej a nie mam zbyt miłych wspomnień. Nie wiem co mnie akurat teraz wzięło chyba zdałam sobie sprawę, że nie umiem być zależna finansowo. Musiała się wyzalic komuś. Przy was to czasami zdaje mi się, że jestem jakaś nie ogarnięta życiowo a wiadomo chce żeby mój bobasek miał jak najlepiej :)
 
Do góry