reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Ja dla odmiany zasypiam ok. 22 i przesypiam całą noc bez budzenia, dopiero o 5-6 nad ranem a to siku a to skurcz łydki od dwóch dni mnie męczy i już potem nie zasnę :/
 
reklama
Ja do 2 nie spałam a pobudke miałam o 5 już. Mąż do pracy wstawał a Mały zaczął znów imprezę... I tak sobie leżę z nadzieją, że sen przyjdzie.
Ja się tak przestawiałam w ciąży, że późno chodzę spać i późno wstaję. Czas to zmienić.
 
Ja wczoraj padlam, zasnelam nie wiem kiedy. I jak juz zasne to nie budze sie na siusiu, za to w ciagu dnia to nadrabiam;
taka godzinka bez wizyty w toalecie to u mnie sukces :unsure:

Tez ostatatnio myslalam, ze Niunia sobie fikolka strzelila i sie odwrocila, bo takie gory mi na brzychu powstawaly, ze szok,
ale jednak jej polozenie zdradza mi czkawka, ktora czesto niewa :p
 
Ja też szybko zasypiam i śpię jak mały jeżyk :D tylko ostatnie 4 noce z przerwami, bo córka ma ataki kaszlu :( dzisiaj o 4.30 zaczęła i o 6 zasnęła, a ja już nie... chyba się przejdziemy do lekarza :/

Za to ze świeżym umysłem z rana ogarnęłam grupę zamkniętą i czekam na akceptację :D
 
Hey dziewczyny .
Ja wczoraj grałam i w skrable i w monopol z mojego M chrzesnica . I tak mnie to zmeczylo ze po 23 juz padłam i tak samo jak Evelina nawet nie wiem kiedy usnelam. Ja często wstaje w nocy do toalety ale wczoraj to prawie 3 butle 1.5l wody wypilam - tak ostatnio mi się pić chce .
 
Evelina89 mojego tez ostatnio czkawka męczy ;)
Co do spania to padam kolo 22, 1-2x siku i kolo 7.30-8 pobudka... dzisiaj to już lekkie przegięcie o 6 :o :D pewnie czas wstać, śniadanko przekasic i wykorzystać czas póki córa jeszcze śpi na czytanie ;)
 
Nesia ja mialam zinnat dozylnie ( szpitalna wersja to bioracef). U mnie tez zew bylo zamkniete a od wew delikatne rozwieranie w ksztalcie Y. Tego rozwarcia bylo na 10 mm wglab. A teraz tego nie ma i wszystko by bylo super gdyby nie te leukocyty bo juz sie wczoraj naczytalam o infekcjach wewnatrzmacicznych i sepsach.....
Chociaz tlumacze sobie ze crp niskie i z szyjka jest dobrze wiec to sie kupy nie trzyma....wczesniej lezalam i sie nie skrocila ale rozwarcie sie zrobilo , a po antybiotyku cofnelo. Zwariuje chyba....
 
Ostatnio sie przestawilam na pozne chodzenie spac kiedys bylo tak ze po 20juz zasypialam bez problemow a teraz llade sie przed 23 zasypiam po 23 albo i po polnocy. Dzis raz na siku i teraz koniec spania bo maz wstal i bedzie dzialal z remontem.

Kameleleon - jej kochana trzymaj sie! Nie mysl o tym, nie zaprzataj sobie glowki informacjami z neta. Zobaczysz bedzie DOBRZE! Do maja juz blizej niz dalej
 
reklama
Mi codziennie 6:30 budziki napierniczaja i nie ma zmiluj trzeba sie obudzic ;)

Kameleon najwazniejsze, ze jestes pod stala opieka i postepujesz zgodnie z zaleceniami lekarza, niestety nie zawsze mamy wplyw na to..
Masz na biezaco robione badania, wiec jak cos dzieje sie niepokojacego to odrazu zadzialaja.
Trzymajcie sie!
 
Do góry