reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Powiem wam dziewczyny moja mala tez sie dziwnie rusza tak mnie kopie ze czuje w odbycie... Troszkę to boli silu chodzę w nocy co 2 godziny prawie. Na dodatek lekarz kazał mi spać na lewym boku a ja w nicy sie budzę i śpię na wznak :p

Jak tak was czytam to współczuję z całego serduszka ze nie które z was maja problemy. :( napewno wszystko zakończy sie dobrze .
Jeszcze tylko 3 miesiące i nasze szczęścia będą z nami :)
Ja póki co czuje sie dobrze aż mąż sie dziwi bo ja panikara jestem i myślał ze będę do nie wytrzymania :p a jest ok prócz tego ze zaczęły w nocy łapać mnie skurcze w łydkach:( okropny ból...

Zjadłam 3 tościki na kolacje i można iść zaraz spać :)
 
reklama
Hm... Ok... jutro to ogarne :p no ja w tej ciazy polciemna jestem :D

Jak każda chyba :D

Madzia0903 więcej magnezu łykaj, przejdzie. Kup sobie olimp magnez w takich ampułkach do picia tzw. shoty, tam jest 100% dawki dziennej magnezu. Jak w nocy łapie skurcz to prostuj szybko nogę i palce od stóp do siebie to skurcz odpuści i nie będzie łydki boleć.
Też mam problem spać na lewym boku tylko, bo cała noc nie da rady, budzę się zdrętwiała i obolała.

Mój syn to dzisiaj cały dzień fikał aż brzuch falował. Coraz mocniejsze te ruchy.
 
Ostatnia edycja:
http://www.************/maluszek/6653/6/6-powodow-by-odlozyc-w-czasie-pierwsza-kapiel-dziecka.html
Temat pierwszej kąpieli?? Jakieś teorie? Nie mycie dziecka po porodzie brzmi dla mnie abstrakcyjnie :D
 
Moja krzywa cukrowa raczej prosta jest 0 h - 73,9, 1h - 99,6, 2h - 98,9 ale w normie, więc chyba ok. Trochę się bałam bo sporo przybrałam...

Ja nawet nie wiem jak z moją szyjką. Badanie na fotelu mam co drugą wizytę, USG dopochw. w ogóle. Jakby się rozwierała to się dowiem jak zacznę rodzić. Odpukać.

Ja od kilku tyg. mam drętwiejące udo z boku (drętwieje, mrowi, piecze, szczypie, boli) ale nic z tym raczej nie zrobię, więc liczę, że dam radę do maja.

f2w3xzkrtmquso74.png
 
reklama
Haha to na pewno, bardziej chodziło mi wgl o sam fakt "promocji" :)
Nawet nie wiedziałam, że takie miejsca istnieją. No ale nie interesowałam się.
 
Do góry