reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
dziewczyny tak z ciekawości pytam .
spodobało mi się imię Eliana . Czy to wymyślne imię , czy raczej pozytywnie byście zareagowały?

Niespotykane :) podobne do Elena, mi się podoba. W zależności też jak brzmi z nazwiskiem :) też na to zwróć uwagę.


Zezłościłam się trochę ;/ pojechaliśmy z mężem do leroy merlin po drzwi, sprawdzaliśmy dostępność przez neta 7sztuk, mówie super. Na miejscu oczywiście co się okazało? że nie ma ani jednej! a niby stany aktualizowane co 15min mają.. kolejna dostawa dopiero 15ego gdy praktycznie kończy się promocja.. poddałam się, temat drzwi odkładamy na kolejne msc.
 
Nesia a rozwiera sie od wew czy od zew? Jak od wew to ja tak mialam i sie cofneło. Kiedy mialas posiew bo czesto klucia i rozwieranie jest od infekcji. Moim zdaniem po antybiotyku mi sie cofnelo i lekarka co robila usg to potwierdzila ze czesto od infekcji to sie dzieje.
 
kameleonleon, posiew miałam dawno, Dziś została pobrana próbka, więc muszę czekać na wynik. Boże, jaka byłabym szczęśliwa, gdyby u mnie też się poprawiło. A jaki antybiotyk brałaś?
A i rozwiera się od wewnątrz. Zrobiło się takie delikatne "u".

Najlepsze było to, że siadam na fotelu, lekarz bada i mówi "No, poprawiła nam się ta szyjka", więc ja uradowana kładę się do USG, on patrzy, patrzy dłużej niż zwykle, marszczy czoło... no i dupa.
 
reklama
Mi trochę nie na rękę, ze przesunęli termin bo mam gości ale powinnam się wyrobić :) jak co możemy się zgadać i jakoś usiąść po sąsiedzku :D na pozostałe warsztaty, które wymieniłaś też jestem zapisana hehe
Oczywiście :D piszę się na to :D

U mnie chujowo, tyle jestem w stanie powiedziec... Szyjka 2,7 cm i zaczęła sie rozwierac. W sobote mam stawić sie w szpitalu i bedą decydować co dalej.

Jestem załamana.

Dziewczyny, nie ignorujcie klucia w pochwie i szyjce. Jestem przekonana, ze u mnie zwiastowalo to dalsze skracanie i rozwieranie sie szyjki.
Biedna ale pod opieką lekarzy będzie wszystko dobrze!! Dasz radę, jesteśmy z Tobą.

Niespotykane :) podobne do Elena, mi się podoba. W zależności też jak brzmi z nazwiskiem :) też na to zwróć uwagę.


Zezłościłam się trochę ;/ pojechaliśmy z mężem do leroy merlin po drzwi, sprawdzaliśmy dostępność przez neta 7sztuk, mówie super. Na miejscu oczywiście co się okazało? że nie ma ani jednej! a niby stany aktualizowane co 15min mają.. kolejna dostawa dopiero 15ego gdy praktycznie kończy się promocja.. poddałam się, temat drzwi odkładamy na kolejne msc.
Sylwia, my tak samo mieliśmy. Ale zamówiliśmy drzwi i dali nam w cenie promocyjnej! Drzwi dotarły po miesiącu, ale cena została promocyjna. Spróbujcie tak załatwić.
 
Do góry