reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Ja dołączyłam tu stosunkowo późno, podczytywałam was wcześniej, ale ja już kiedyś musiałam opuścić jedną grupę, przestałam być w ciąży, więc teraz czekałam naprawdę długo...
 
Ale tam się na fb zadziało :) śmieszne to . Nawet szkoda komentować :)
Ciekawe jak te otulaczki się sprawdza , mi siostra dala dwa . Ale to takie malusie i takie waziutkie .
 
Też się wywaliłam z fb
Brak szacunku do odmiennego zdania i osoby wcale mnie nie kręci.
Wiadomo gdzie jest forum i tyle bab w ciąży -jest czasem armagedon.
W nosie miałam czy to grupa zamknięta czy jaka
ale tekst w stylu
"nikogo nie wyrzucam ale jak nie pasuje to wypad"
"jak nie skończysz tego tematu to cię wyrzucę z grupy"
jaaaakoś do mnie nie trafiają

Ewa90 post nie dotyczy kobiet w ciąży!!! zresztą ja znałam księdza, który dał mi odpust zupełny do końca życia, zwolnił z postów i innych więc czuję się zupełnie bezkarna w tej kwestii. Jaka Twoja wina??? to żadna wina
Malutka466 ciśnienie Ci zjechało, też tak czasem mam -jakbym miała się udusić i umrzeć. Przewietrz dom, pooddychaj głęboko i zmień pozycję dziecka bo może ucisnęło na jakąś ważną tętnicę. Wtedy chyba umowa przedłuża się do porodu a później zasiłek macierzyński do końca urlopu z zus
kameleon!!!! super wieści!!!
Ania Beata to ja przez Ciebie się wypisałam:-D:-D:-D:-D
itucha ja też stawiam na rożek -raz się już sprawdził to i może teraz też będzie ok

oj kobiety -za stara już jestem na przepychanki, kiedyś się jeszcze kłóciłam -teraz mam to w nosie. Ja szanuję cudze zdanie, próbuje zrozumieć jak jest odmienne od mojego -a jak nie potrafię to zostawiam temat bo nie mam w zwyczaju przekonywać kogoś, ze moja racja jest najracniejsza.
i jednak forma bb bardziej mi odpowiada -tu ikt nikogo nie wyrzuci, jak komuś coś nie pasuje to sam musi się usunąć albo przegryźć i zostać.

I tak jakoś długo tu jest cisza bez burzy:-D:-D:-D:-D jak na tyle hormonów w 1 miejscu:-) :):-) :):-) :)
 
Hhahahaha, gdzie można tego księdza na odpust dorwać?! Ja chcę też!
Właśnie, szkoda nerwów na takie przepychanki. Niech sobie tam rządzi jak chce. Bez nas.
 
Wow byłam z synem u logopedy tylko a tu tyle się działo. No ja do grupy na fb nawet nie należałam. A ta Nikola to tu na bb wcześniej pisała? Dużo dziewczyn juz tu też nie pisze a sporo właśnie doszło nowych. Mi się u nas podoba, bo nikt nikomu nic nie narzuca a jeszcze jak urodzimy to każda będzie miała swoje metody wychowania a ważna jest wymiana informacji a nie narzucanie czegoś innym. Tak samo jak to, że to nie jest forum eksperckie tylko takie trochę plotkarskie :). Coraz bardziej też się poznajemy. Ja jak juz jestem za grupa zamkniętą na bb. Bo nawet po nickach będzie wiadomo kto pisze na otwartym na majówka a kto nie.
 
13x13 tak zrobiłam, zmiana pozycji, okno otwarte i czekolada mi pomogły :D

rety, gdybyście nie napisały, że dzisiaj Środa Popielcowa to bym nie miała pojęcia. Wychodzi moja ignorancja...haha
 
Szczerze powiem ze BB jest pierwszym forum na którym sie udzielam. Lubię ty zaglądać, czuje w was oparcie, często można zasięgnąć dobrej porady. Wymienimy sie tu pomysłami, poglądami. Fb ma to do siebie, ze niezależnie od tematyki prędzej czy pozniej ocieka hejtem i jadem. Lubię fb bo jest łatwo dostępny i można znaleźć na nim wszystko, od spinek po auto. Ale wychowano mnie w duchu szacunku dla zdania drugiej osoby. Nauczono mnie dyskusji, ale nie narzucania swojego zdania. Tak. I lubię dyskutować, ale mądrze.
 
Ja mam kilka forum za sobą i z każdego mam znajome w realu. Z ostatniego forum (przed BB) mam, śmiało mogę powiedzieć, przyjaciółki. Z nimi mam najlepszy kontakt od wielu lat już.
Z jedną koleżanką mam kontakt od jakiś 17 lat, sporadycznie na fejsie, ale poznałyśmy się na czacie fanów Harrego Pottera, jak miałyśmy po 12 lat :D :D
A na fejsie nigdy w żadnej grupie nie pisałam, dopiero niedawno się zorientowałam, że są takie grupy, gdzie można coś sprzedać, kupić. Nigdy mnie to nie interesowało, więc nie szukałam :)
 
reklama
Ja też pierwszy raz należę do takiego forum i muszę powiedzieć że jak do tej pory to kulturalne z nas dziewczyny :D Dużo się tu dowiedziałam, mam nadzieję że może też komuś w czymś pomogłam. I wszystko w atmosferze ogólnego zrozumienia. I tak to ja mogę dyskutować ;)

A należę do grupy na facebooku w której są polskie mamy mieszkające w Dublinie. O dziewczyny co tam czasem się dzieje... można brać popcorn i lepsze od najlepszego serialu :p
 
Do góry