reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Ja się sama wypisałam z tej grupy. Jak ktoś chce mieć władzę absolutną to niech sobie kurnik założy i tam rządzi.Z ludźmi się tak nie postępuje.
Brawo! Dziękuję. Jakoś mi lżej, bo też tak uważam. Nikogo nie obrażałam, kulturalnie wyraziłam swoje zdanie i co? I mnie usunęła. :D
 
reklama
Ah, jak władza odbija ludziom :) Tu jest chyba zamknięty wątek majowych mam, Wioleta?

Czekam na obiad, bo już mnie ssać zaczęło.
 
Ewelina89 współczuje przebojow z szyjką, Jednoczesnie mam pytanie – po czym rozpoznajesz ze brzuch Ci twardnieje? Robi się ciezki? Napina się skora? Ja mam jeden porod za sobą ale zadnych skorczy nigdy nie miałam (oprócz tych po oxytocynie ale to zupełnie co innego).



Edziorka – ja caly czas się martwię czy wszystko gra u małego

Kameleonleon – ja zawsze myślałam ze wcześniak to takie mniejsze dziecko i musi lezec w inkubatorze – dopóki sama nie urodziłam wcześniaka – retinopatia, problemy z oddychaniem, zla praca jelit, niedojrzale cale ciałko – ech ciężko maja wcześniaki. Ale super że szyjka zamknięta, nie otwieraj jej już do 38tc ;)



Matko dziewczyny ale miałyście przeboje z zaciążeniem, wspołczuje. Mam nadzieje ze mnie to nigdy nie spotka (a planuje już 3 dziecko ;) )

13x13 ja całą ciążę niańczę ,mojego 4 latka – taaaka miłość we mnie ;)



Ania Beata – ale historia! Niesamowite!!
 
Brawo! Dziękuję. Jakoś mi lżej, bo też tak uważam. Nikogo nie obrażałam, kulturalnie wyraziłam swoje zdanie i co? I mnie usunęła. :D
Z tego co widziałam to nie tylko ja się wypisałam po tej akcji, także masz poparcie. mi w ogóle jakoś atmosfera tamtej grupy nie przypadła do gustu. Ostatnio napisałam posta o promocji otulaczy i od razu tysiąc opinii jakie to okrutne wobec dziecka, że lepiej jest je przytulać itp. Poczułam się jakby mi ktoś w mordę strzelił że jestem okropną matką bo chcę kupić produkt który jest polecany przez specjalistów. I oczywiście po to żeby nie przytulać mojego dziecka... ehh, także takie to uroki takich grup doradczo-władczych :p
 
Z tego co widziałam to nie tylko ja się wypisałam po tej akcji, także masz poparcie. mi w ogóle jakoś atmosfera tamtej grupy nie przypadła do gustu. Ostatnio napisałam posta o promocji otulaczy i od razu tysiąc opinii jakie to okrutne wobec dziecka, że lepiej jest je przytulać itp. Poczułam się jakby mi ktoś w mordę strzelił że jestem okropną matką bo chcę kupić produkt który jest polecany przez specjalistów. I oczywiście po to żeby nie przytulać mojego dziecka... ehh, także takie to uroki takich grup doradczo-władczych :p
Aż tak? Nieźle, nie sądziłam, że taka atmosfera tam była.
 
No niestety. A ja na prawdę zanim się zdecydowałam to kupić to dwa miesiące spędziłam na czytaniu artykułów na ten temat, wypowiedzi, lekarzy, położnych itp. A tu dowiaduję się że będę złą matką, nie będę przytulać dziecka, lecę za każdym gadżetem itp. Na szczęście mam swój rozum i nie opieram się na czyimś "wrażeniu" na dany temat :p
 
To taki otulacz, z elastycznego, oddychającego materiału. Noworodki lubią być takie otulone z każdej strony b im to przypomina warunki jakie miały w brzuchu mamy, czują się bezpiecznie. Podobno pomaga przy kolkach bo stymuluje brzuszek. Nie krępuje ruchów jak np rożek bo materiał jest na tyle elastyczny że dziecko może się w nim poruszać ale też nie pozwala na niekontrolowane ruchy typu odruch Morro. Wydaje mi się fajną opcją dla malucha.
 
reklama
Mi się podoba opcja otulacza ale jednak kupię na początek zwykły rożek ze względu na cenę no i nie wiadomo czy dziecko zaakceptuje to cudo więc za drogi dla mnie ten eksperyment ;)
 
Do góry