reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Witajcie przyszłe mamusie!!!
Codziennie czytam Wasze posty ale brak mi sił na pisanie. Niestety pracuje w nocy a wg prawa do 12 tygodnia nie jestem niczym chroniona a poza tym od 3 dni meczy mnie ogromnie ząb i wczoraj się dowiedziałam ze jest nie do uratowania i dziś idę go wyrywać :-( nigdy nie miałam wyrywnego zęba a do tego w ciąży...
Wysypki nigdy nie miałam a urodziłam w poprzedniej ciąży 3 tyg przed terminem.
Wszystkim dziewczynom po wizytach gratuluje a tym przed życzę powodzenia. Mnie zostały jeszcze 3 tygodnie - baaardzo długie tygodnie.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Piszecie o smarowidłach, a czy już się smarujecie? Właśnie się zastanawiam czy już zacząć czymś innym niż zwykły balsam, ale to dopiero 8 tydzień i nie wiem czy nie za wcześnie.
 
Hej :)
Moge sie przylaczyc? Prawdopodobnie tez zostane majowa mama :) termin na koncowke miesiaca. Na wizyte jeszcze za wczesnie, jutro ide sie umawiac.

Nie nadrobie wszystkich postow ale postaram sie byc juz na biezaco :)

Chillwood uwazam ze na smarowanie nigdy nie jest za wczesnie i lepiej zaczac od razu. Ja tak robilam w pierwszej ciazy i rozstepow nie mam. Aczkolwiek nie dam glowy uciac ze to dlatego :p

Co do pierwszego porodu to urodzilam 3dni przed czasem ;)
 
Pytam bo ja każde rodziłam przed terminem1 tydzień 2 2 tygodnie 3 córkę 3 tygodnie przed terminem i syn 4 tygodnie i tak się zastanawiam jak to będzie teraz
 
Cześć dziewczyny. Piszecie o smarowidłach, a czy już się smarujecie? Właśnie się zastanawiam czy już zacząć czymś innym niż zwykły balsam, ale to dopiero 8 tydzień i nie wiem czy nie za wcześnie.

Ja juz smaruje - Ziaja, bo jest tania, ale po niej mam zamiar przerzucić sie na kosmetyki Palmersa
 
JAgoda dzięki za kciuki, nadal trzymam za Ciebie /Was :)
13x13 trzymaj się jakoś, ja też do zbyt energicznych ludzi teraz nie należę :-D
Ewaa-dam - współczuje z tym zębem.

Siasia s witaj,

Justyna - nieźle u Ciebie się to poukładało :-) obyś teraz nie rodziła 5 tyg przed terminem, chociaż weź taka opcję pod uwagę...

A u mnie po wizycie ogólnie ok, z tym, że dałam ciała z obliczeniami i za szybko poszłam do lekarza, bo wg usg jestem w 5tyg i 1 d :-Dale wszystko jest na miejscu, serduszko widzieliśmy, ale jeszcze nie słyszeliśmy, bo jest za słabe na doppler-a. Wstępny termin porodu z usg : 09.05. Za 2 tyg mam wizytę (1.10) tak na szybko, tylko na słuchanie serduszka. Wtedy dostanę też listę badań do zrobienia. Mam brać narazie tylko kwas foliowy (no i wit d) i zwracać uwagę na dietę.
 
Dr Asiu super wiesci:tak:ja tez nie slyszalam serduszka ale widziałam, ze bije:tak:ja biore pregne plus:tak:
Ewaa- dam jak bylam na wiosne na szkoleniu z pr facet mowil, ze zmienily się przepisy i kobieta w ciąży jest chroniona przed zwolnieniem od początku a nie jak kiedyś było po 3 miesiacu:tak:jak dasz zaświadczenie to nie mogą zwolnic i powinnas być pod ochronna:tak:
 
DrAsia - gratuluję !! Cieszę się, że jak na razie u wszystkich wizyty OK
Ewa-dam - ja ogólnie nigdy z zębami problemu nie miałam, i nagle dziś mnie strasznie zaczął boleć :no:
Za 2,5 h wizyta :szok::szok::szok::szok::szok::szok:

mamciaLena - tak, rodziło tam pare moich kolezanek i były bardzo zadowolone, szybko profesjonalna obsługa itd. Ja też będę chciała tam rodzić jak się uda ;)
 
a u mnie tak z innej beczki żeby wam (tym co się źle czują) humor poprawić a mianowicie mój mąż dostał dziś syndromu wicia gniazda
od roku go prosiłam żeby remont zrobił- ściany pomalował itp a tu nagle dziś nagle patrze cekol rozrabia dziurki smaruje i będzie malował a i jeszcze w czasie roboty zaczął dopytywać o imię i że to mu się nie podoba a może takie
no szał a mieliśmy jechać dziś na zakupy bo w niedziele goście itp i się pytam kiedy ma zamiar to zrobić to że jeszcze dziś bo na dziś tylko korytarz zaplanował
szok:szok::szok:
 
reklama
Kachaa87 a skąd piszesz? Tzn to prawo w Polsce się zmieniło? Bo ja niestety nie w Polsce mieszkam tylko w Holandii i tu właśnie takie maja dziwne i nijakie podejście do ciąży do 12 tygodnia. Np miedzy innymi nie ratują i nie podtrzymuja w razie zagrożenia tylko mówią ze trzeba czekać - moja koleżanka tak miała. Ze szpitala z krwawieniem została odesłana z kwitkiem w 9 tygodniu. Głupi kraj [emoji15]
Jagoda1331 ponoć właśnie w ciąży często zeby zaczynaja się psuć [emoji17] ja już po wyrwaniu. Beznadziejne doświadczenie. Leżę i cierpię a na pózniej mam paracetamol ...
 
Do góry