reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Cześć termin pierwszego porodu miałam na 2 września a urodziłam 4go bóle ok 11h sam poród 20minut poród naturalny szpital na ul.Polnej w Poznaniu urodziłam w sobotę a w poniedziałek jechałam już rowerem he he...tak było gdy miałam 22lata ciąża bez objawów brzuszek w piątym miesiacu bajka.
Teraz mam 33 lata mdli mnie na maxa i w ogóle samopoczucie nieciekawe:-(

DrAsia mi też wychodzi z obliczeń tydz 7 a lekarz powiedział tydz 5ty.Gratuluje udanej wizyty super że wszysko ok.
 
reklama
Dziewczyny ciąża w Polsce jest chroniona od początku nawet jak zaświadczenia nie macie. Po prostu po przyniesieniiu zaświadczenia od lekarza można cofnąć pewne decyzję wcześniej podjęte przez pracodawcę.
Druga sprawa to pracodawca woli wysłać na l4 niż zwalniać z obowiązku i płacić pensje, bo l4 po miesiącu jest kosztem zusu. Jego kosztem pozostaje urlop wypoczynkowy, bo ten narasta mimo zwolnienia i macierzyńskiego.
Niestety niektórzy pracodawcy nie respektuje wielu praw a po macierzyńskim chce się wrócić do pracy.

Ja dzisiaj miałam kolejny dzień niemocy, ale już mniejszy. Nawet coś popracowalam.
Wyszłam sobie tylko szybciej. Tak do 13 wytrzymuje a potem to najchętniej położyłabym się spać. Mdłości dzisiaj mniejsze, w zasadzie tylko z rana miałam.

Dr Asia no to masz już za sobą. Ważne ze serduszko bije.
 
Ewaa- dam to faktycznie jak za granica mieszkasz to wspolczuje:-(u nas za mało się dzieci rodzi dlatego o kazda ciaze walcza...szkoda, ze wszędzie tak nie jest:sorry:jak bylam na wizycie to wg suwaczka miałam 6 tc i 3dzien to gin pow, ze jestem w 6 tyg:tak:
 
Juhu! Dziewczyny! Wszystko ok, 7 tydzień ciazy, dzidzia ma 1 cm , serce bije i wszystko jest super: D komplet badań do zrobienia, karta ciazy zalozona, następna wizyta 14.10 ;) razem z narzeczonym widzieliśmy serduszko i było to wspaniałe uczucie <3
 
Czesc gratuluje kolejnych udananych wizyt :)

Witam nowe mamy :)

Ja rodzilam tydzień po terminie :)

Krótko zwięźle ale padam na twarz ide pod prysznic znając życie zaraz jak wejde do lozka odechce mi sie spać :)

DrAsia tak z ciekawości a pęcherzyk ile mm miał?

Ja dzisiaj poszłam po wyniki i dupa tu tylko gr krwi i przeciwciała a najbardziej zależało mi na becie ale jutro z rana tak czy siak ide powtórzyć betę
 
Hey dziewczyny!! Ja też po wizycie. Na szczęście wszystko dobrze fasolka tak jak BB wyliczył 6tyg2dni dzidzia ma 1 centymetr i serce pięknie bije 140/m. Najpiękniejszy dźwięk jaki w życiu słyszałam. Następna wizyta 1 pazdziernika. Termin porodu dziwnie wyliczył bo na 17 maja a we wszystkich kalkulatorach wychodzi ok 9 maja więc wyliczył na tydzień później no ale w końcu on się lepiej zna. Zobaczymy :-)
Wiecie że ja w ogóle nie pomyślałam o smarowidelkach też się muszę zastanowić i coś zacząć wcierac bo mam tendencje do rozstepow więc może być kiepsko ...
 
Dziewczyny serdecznie gratuluje udanych wizyt i bijących serduszek <3

Witam nowe mamuski! :)

Nie mam weny co pisać więcej bo jakoś średnio sie czuje i leze już, więc kwestia czasu jak zaraz padne :p
Takze kolorowych snów :)
 
Witam. Mam na imie Paulina i mam 28 lat. W maju 2016 po raz drugi mam zostac mama :D termin mam na 13.05. Obecnie to koniec 6 tygodnia. Boje sie o Dzidziusia i odliczam dni do wizyty i chwili gdy ujrze bijace serduszko mojego maluszka, co nastapi w przyszlym tygodniu.

Jak sobie radzic z silnym bolem gardla i katarem?????
 
Hej Dziewczyny:tak:
Gratuluje dobrych wiesci:tak:duze te Wasze kropeczki - moje miało ponad 4mm a u Was takie duże babelki:-pfajnie
Witaj imagination:tak:
 
reklama
Koszmarny sen miałam i wstałam dziś bez humoru. Ale chyba fasolka postanowiła mi to wynagrodzić i udowodnić, że z nią wszystko w porządku poprzez mega mdłości, które mi dziś towarzyszą.

Witam wszystkie nowe mamusie. Przypominam o sobie tym krótkim wpisem więcej po urlopie.
Zdrówka wszystkim
 
Do góry