reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

MamciaLena witaj, w końcu nie tylko ja tyle piszę:-D pytaj, dawaj, opowiadaj:tak:

Dziewczyny.... ledwo żyję, padłam wczoraj po tym jak tu napisałam a dziś wstałam 8.50 bo mnie ferajna obudziła na śniadanie jak do przedszkola i pracy szli, powinnam się uczyć a nie mam mocy sprawczej:no: brzuch mnie boli -bardzo i chyba czas na no-spe

Miłego dnia mamuśki;-)
 
reklama
Ja mam codziennie pobudke o 7 a dzisiaj jestem wyjątkowo spiaca:szok:chcialam komara uciac jak Agaciol do przedszkola pojdzie ale plany poszly na marne bo boli ja gardlo i trochę pociąga wiec lipa:sorry:kawka się ratuje ale nie smakuje mi za specjalnie:no:
Pisalyscie o kremach na rozstępy - z Agacia nie stosowałam nic (probowalam oliwke ale mnie uczulila )i nie mam rozstepow:no:na piersiach jedynie sa ale to dlatego, ze szybko mi urosły o 2 rozmiary(fajny był rozmiar D)kupiłam wczoraj witaminy bo wlosy mi leca strasznie i skore mam sucha (w tamtej ciąży wlosy i skore miałam piekna)
Zastanawiam się nad farbowaniem wlosow bo odrost mi się robi i sama nie wiem?mozna czy nie można?w tamtej ciąży zeszłam na naturalny kolor
 
Cześć :-) mój sen totalnie został rozregulowany, zamiast zasnąć to się przewracałam z boku na bok do 5 rano i zasnęłam dopiero jak mąż wychodził do pracy, za to całe przedpołudnie zmarnowane bo pobudka była dopiero o 10 :confused2:
Mowa była o zwolnieniach L4, ja swoje dostałam ze względu na krwiaka a poza tym to w pracy warunki nie najlepsze przed komputerem nie siedzę tylko stoję, chodzę i dźwigam przez 10 godzin i szczerze to z obecnym samopoczuciem nie wyobrażam sobie wstawać o 03:45 żeby na 6 dojechać do pracy tam zaginać do 16 i powrót do domku na 18 ciekawa jestem w którym momencie padłabym na pyszczek :no: zresztą atmosfera również pozostawia wiele do życzenia... zatem cieszę się z mojego L4 i uważam, że jest w pełni uzasadnione :-)

Co to różnych smarowideł to ja wcieram od samego początku kurację przeciw rozstępom z efektimy, nie mam pojęcia czy będzie działać po raz pierwszy mam z tym styczność, wzięłam ją totalnie w ciemno więc może coś, ktoś, kiedyś to stosował i ma jakieś doświadczenie???
 
ja już po wizycie serduszko bije wszystko oki
co do kremów na rozstępy ja w dwóch ciążach stosowałam oliwke z rossmana tą ich marki własnej i nie mam śladu rozstępów a cena wiem że też była bardzo przystępna bo około 8 zł około 5 lat temu
 
Gratuluję Tirli <3

Kachaa87 - ja też codziennie o 7 pobudka , i z każdym dniem jest coraz ciężej wstać ;D
.
mamciaLena - ja teeż sie często w nocy budze i nie mogę zasnąć. Też uważam że w Twoim przypadku l4 jak najbardziej uzasadnione. Ja mam wprawdzie pracę biurową, ale też mi się ciężko pracuje i wiem, że nie jestem tak efektywna jak wcześniej :/
 
Super Tirli, a który to tc?
Jagoda 1331 podziwiam wszystkie pracujące ciężarne, ogólnie rzecz biorąc to trudna sytuacja, bo chce się wykonywać wszystkie zadania tak jak przed ciążą no ale nie da się. Tydzień temu gdy jeszcze byłam w pracy to chodziłam co pół godziny do toalety, więc bardzo ciężko bo za cokolwiek się nie wzięłam to musiałam przerywać ze względu na mocne parcie na pęcherz. Zatem czy to praca biurowa czy fizyczna to w obu przypadkach jest niesamowitym wyzwaniem :-)
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny.Nie udzielam sie bo brak mocy. Literki mi sie mienia przed oczami i jest mi jeszcze gorzej a i z tel jest nie wygodnie pisac.za to staram sie byc na bierzaco z postami. Ja mam straszne mdlosci, brak mi sil non stop bym spala.nie moge dlugo stac bo mdleje wiec nawet na siedzaco zęby muszę myć. Zaczynam prace o 5:30 do 16 wiec ledwo zyje.sama praca nie jest meczaca i stresujaca ale to wstawanie... Chodze nieprzytomna.przychodzr fo domu cos zjem i ide spac,budze sie rano i tak zmęczona.masakra.mam nadzieje ze ten stan szybko minie. Jutro mam wizyte to bedzie 6tyd2d mam nadzieje ze bedzie cos widac i ze wszystko jest ok. Pozdrawiam :-)
 
Tirli super wiadomosci:tak:Oliwki nadal sa w Rossmannie, polecane to produkty Palmersa albo Tołpy ( w miare naturalny skład):tak:ale sa droższe i to jest minus:sorry:
 
Witam :)
Fajnie, ze zaczęłyscie temat o smarowidlach na rozstepy bo miałam pytac czy coś stosujecie. Ja póki co nie mam z tym problemu, ale wole zapobiec zanim się coś pokaze :)

Kachaa to mówisz ze w ciąży mialas rozmiar D... ja mam taki na codzień i nie jestem z tego powodu szczególnie szczęśliwa :p jestem przerażona tym jak moze biust mi urosnąć..

Same dobre wieści po wizytach - super :)

Witaj MamciaLena :)

Jagoda mam podobnie jak Ty.. tez pracuje biurowo i nie czuje jakiegos fizycznego wysiłku ale czuje sie malo efektywna :/ wnerwia mnie ten fakt..

Tez mam problemy ze wstawaniem.

Kachaa jakie witaminy kupilas?
 
reklama
witam gratuluje kolejnych bijacych serduszek i oby tak dalej !!! trzymam za wszystkie kciuki :)

co do smarowidel wieczorem bio oil a rano palmers ale tak szczerze Wam powiem ze to zalezy od naszej skory poprzednia ciaze tez smarowalam brzuch ale nie pamietam czym czyms z rossmana i mam tyle rozsteppow ze lohoho tak wiec albo krem nie pomogl albo juz mam taka skore :D

hmm lekarze :D pierwsza ciaza nfz lekarz ktory juz prowadzil ciaze genialny przyjmowal za kazdym razem jak mialam jakies obawy czy objawy niepokojace takze narzekac nie moge a teraz chodze prywatnie i tez super lekarz :)

dzisiaj robilam te badania toxo, gr krwi, przeciw ciala no i powiem Wam ze tak drogo to one nie wychodza prywatnie ... i zrobilam bete powiedzcie czy ja juz popadam w jakas paranoje ?? z K sie nie odzywamy objawy mi jakos dziwnie zanikly tzn piersi w ogole mnie nie obola czy to normalne miala ktoras z Was tak ?? normalnie padne tu i tym sie stresuje i na kazdym sie wyladowuje ehh wiem nie powinnam ale mam z tego powodu jakas depreche :( sory ale jednak musialam sie wyzalic ... ;(( i jeszcze do tego ten remont i budowa chyba mam dosc :( glupie slowa wykrzycze w zlosci


dziewczyny te ktore nie wyslaly wiad z terminem porodu to prosze wyslijcie uzupelnie ja ... a ta lista wizyt chyba nie wypali jak na razie bo chyba bez sensu jak na liscie bedzie 5 osob
 
Do góry