reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Happymamusia to gdzie Ty byłaś u lekarza, że taka kicha? Jestem ciekawa gdzie taki lekarz przyjmuje? A chcesz chodzić na nfz czy prywatnie? Bo ja mam rewelacyjnego lekarza, którego mogłabym polecić, ale prywatnie.
 
reklama
Byłam na kase chorych poradnia K ul Świt 47 Poznañ ale to tak z internetu bez polecenia korciło mnie żeby już pójść ale poraźka:-(
Może ktoś poleci sprawdzonego lekarza a Poznaniu???
 
Witam was dziewczyny :)
Jestem mamą 19 miesięcznej Amelki, która jest strasznym łobuziakiem. Udzielałam się w marcówkach 2014. Mieszkam w Wołczynie :)
14 sierpnia poczęła się nasza maleńka fasolka. Byłam już u lekarza, ciąża potwierdzona :) Pan doktor nawet dał mi zdjęcie USG. Mam niewielkie mdłości, spory apetyt i chodzę trochę zmęczona. Bardzo się cieszę, że mogę do was dołączyć :)
ciąża.jpg
 

Załączniki

  • ciąża.jpg
    ciąża.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 98
Gratuluję udanych wizyt dzisiaj.

Happy mamusia ja zawsze sprawdzam opinie na znany lekarz.pl zawsze jakas opinia jest.

Zaczęły mi się mdłości. Trochę uciążliwe to bo trzymają się cały dzień. W ciąży z synem miałam do 20 tc.
Ja wizytę mam 24.09 dopiero. Najlepsze jest to, że mam spotkanie służbowe cały dzień. Jakoś będę musiała się wyrwać, bo o ciąży jeszcze nie mówiłam w pracy. Gdybym przyszła do przychodni wcześniej o jakieś pół godziny to by przyjął mnie dziś. Byłam zarejestrować się osobiście bo chciałam sobie aktywować rejestracje online. Moja firma zmieniła teraz luxmed na enelmed zobaczymy jak będzie. Bo luxmedzie to miałam swoją sprawdzona lekarka. W razie co to wiem gdzie przyjmuję prywatnie.
 
Ja dzisiaj po wizycie - zarodek 3.5mm serduszko bije <3 to najważniejsze :) Wsumie nic więcej sie nie dowiedziałam, kolejna wizyta 12.10, nie wyliczył mi spodziewanej daty porodu wiec może na kolejnej wizycie sie dowiem :D Karta ciązy założona :)

A gdzie reszta dziewczyn ? Z tego co pamietam to 14.09 miało być dużo wizyt :p
 
reklama
Dziewczyny, a ja się troche lekarzom nie dziwię, ze nie chcą wszystkim z gruntu i założenia wypisywać zwolnień od 5 tygodnia ciąży. Niestety, nie ubliżając nikomu, w Polsce większość dziewczyn w ciąży bierze zwolnienie od początku do końca, kiedy nie ma do tego ani medycznych ani żadnych innych wskazań. Być może czujecie się traktowane sztampowo, ale jeśli 9/10 kobiet tak naprawdę wyłudza zwolnienie, no to tak sprawy w gabinecie potem wyglądają.
 
Do góry